phone icon +90 (242) 228 81 50 facebook icon twitter icon instagram icon linkedin icon youtube icon

Yönetim Kurulu

Erdal Kılıç

Erdal Kılıç
PSL ELEKTRONİK AŞ
Yönetim Kurulu Üyesi

1968 Sivas / Divriği / Karasar doğumluyum. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Divriği’de tamamladıktan sonra Yüksekokul için Antalya’ya geldim. Eğitim amaçlı 1986 yılında geldiğim Antalya o tarihten sonra asıl memleketim oldu diyebilirim. 1996 Yılından beri Ortağı bulunduğum PSL ELEKTRONİK A.Ş. (FİBERLİ) şirketinin Yönetim Kurulu Üyesiyim. 2000 Yılından beri Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olduğum şirketimde 2020 Yılında aktif görevlerimi bıraktım, halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmekteyim.

Tek evliliğimden biri 22 diğeri 18 yaşında olan 2 kızım var. Aile kavramına önem veririm, serbest aile modelini (rutinde bağımsız, sorun ve mutluluk anlarında paylaşımcı) benimserim. Aslında aşırı titiz ama görünürde umursamaz bir yapıya sahibim. Doğa ve yaşam severim.  En büyük fobim başkalarına ve başka şeylere farkında olmadan zarar vermektir. Kendimi yardımsever olarak tanımlayabilirim. Minimalist yaşam felsefesini savunurum. Sigara kullanmam, alkolde ise sosyal içiciyim.

Toplumsal yaşamın doğru yerlere evrilebilmesi için Sivil Toplum Örgütlerinin önemli rolüne inanırım. OSİAD Derneğinin 2012 yılından beri üyesiyim ve 2015 yılında da Yönetim Kurulu Üyesi oldum. Yapılan son Genel Kurulda Dernek Başkanı olarak seçildim. 2016 Yılından beri Derneğimizin bağlı bulunduğu Federasyonda (BAKSİFED) Derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Üyesiyim. Örgütlü toplum yapısının demokrasi için zaruret olduğuna inanırım ve toplumdaki her bireyin bilinçli bir gönüllülük esasıyla ait olduğunu hissettiği toplulukla dernekleşmesi gerektiğini savunurum.

Enis Arın

ENİS ARIN
TÜRK YTONG SAN.A.Ş
ANTALYA FAB.MD.
MADEN MÜH.

1983 yılında Bozüyük  Eczacıbaşında başlıyan İş hayatı 30 yıldır Türk Ytong Sanayi na aitçeşitli fabrikalarda Üretim Mühendisliğinden Fabrika Müdürlüğüne kadar giden ve halen devam etmekte olan bir süreç. Okul hayatı Eskişehir Maarif Koleji ve EDMMA Maden Fakültesinde geçti.

İş hayatı süresince bir çok sivil toplum kuruluşunda görev alması yanısıra halen; İSG A sınıfı Uzmanlığı  12 yıldır OSİAD Başkan Yardımcılığı ,Antalya Kent Konseyi OSİAD temsilciliği  görevleri devam etmektedir.Zaman zaman  +50-60 Tazelenme Üniversitesi ile çeşitli okullarda ; Yaşam Güvenliği Liderlik,Yöneticilik konularında bilgilerini öğrenciler ile  paylaşmaktadır.

Fatin Tapçı
Özgür Tokgöz
Funda Çelik
Mehmet Atılgan
Burçin Ekici