phone icon +90 (242) 228 81 50 facebook icon twitter icon instagram icon linkedin icon youtube icon

Duyurular & Etkinlikler

TÜSİAD ZİYARETİ EYLÜL 2022

TÜSİAD ZİYARETİ EYLÜL 2022

TÜSİAD Başkanı Sayın Orhan Turan’a OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

TURKONFED ZİYARETİ EYLÜL 2022

TURKONFED ZİYARETİ EYLÜL 2022

TURKONFED Başkanımız Sayın Süleyman Sönmez’e OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk. Ziyarette Gelecek Dönemde Gerçekleştireceğimiz Projeleri İstişare Ettik.

OSİAD Antalya Lisesi Ziyareti

OSİAD Antalya Lisesi Ziyareti

ANSİAD Başkanı Akın Akıncı, kent hafızasında yeri büyük ve birçok önemli ismin eğitim aldığı Antalya Lisesi’nin 133 yıllık tarihi binasında açılan AntalyaLisesiEğitimMüzesi’ni Antalya Lisesi ve Mezunları Vakfı Başkanı Olcay Okutan’ın eşliğinde BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ziyaret ettiler.

Değer Üretimi Eğitimle Başlar

Değer Üretimi Eğitimle Başlar

Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Yönetimi, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören öğrenciler için, anlamlı bir kampanya başlattı. OSİAD Başkanı Erdal Kılıç önderliğinde başlatılan kampanya kapsamında, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören 600’e yakın öğrencinin eğitim giderlerine destek olmak için, okulun sevk ve idaresini üstlenen Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı’na nakdi bağışta bulunuldu. OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatin Tapçı, Özgür Tokgöz, Funda Çelik, Mehmet Atılgan ve Burçin Ekici adına oluşturulan bağış çeki, Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ali Bahar’a takdim edildi.
BÖLGE SANAYİCİSİNE ÇAĞRI
Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’ın kararlı bir mücadele sonucunda Antalya OSB Teknik Koleji’ni bölgeye kazandırdığını, bu sayede kalifiye iş gücü ihtiyacına kalıcı bir çözüm getirildiğini aktaran Başkan Kılıç, “Sayın Ali Bahar ve ekibine bu önemli eseri bizlere kazandırdıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Antalya OSB Teknik Koleji sayesinde gençlerimiz geleceğe umutla bakmaya başlamış, sanayicilerimizin en önemli sorunlarından biri olan kalifiye iş gücü ihtiyacına, kalıcı bir çözüm sunulmuştur. OSİAD Yönetimi olarak bu eserin hem sürdürülebilirliğine hem de daha iyi imkanlara sahip olması için gereken desteği sağlamak adına, bir kampanya başlattık. Üyelerimizden ve sanayicilerimizden, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören öğrencilerimizin daha iyi imkanlara sahip olması için, Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı’na gereken desteği sağlamalarını rica ediyoruz. Dernek Yönetim Kurulu olarak, kampanyanın startını vermek için ilk bağışı bizler yaptık ve bağış çekimizi Sayın Ali Bahar’a takdim ettik. Üyelerimizin ve sanayicilerimizin de aynı özveriyi gösterip Antalya OSB Teknik Koleji’ne sahip çıkacaklarından şüphemiz yoktur” dedi.

Yaza Merhaba Partisi

Yaza Merhaba Partisi

OSİAD tarafından 10 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen Yaza Merhaba Partisi ile OSİAD üyeleri güzel bir gece geçirdiler. Gecede yeni üyelere üyelik sertifikaları ve katkıda bulunanlara teşekkür plaketleri yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Yaza Merhaba Partisinde Buluşuyoruz

Yaza Merhaba Partisinde Buluşuyoruz

10 Haziran cuma günü saat 18:30 da Vıb Best Western Hotelde, Gürkan Şef Mr. Asado Burgerleri, House Of Mixes kokteylleri, Ümit B. Tekinay, Pınar Tekal, Metin Kiper canlı konseri eşliğinde yazı karşılıyoruz. Etkinliğimiz dışarıdan katılıma açıktır.

Türkiye ilk 500

Türkiye ilk 500

Türkiye’nin ilk 500’ünde yer alan sanayicilerimizi gurur kaynağımız ve itici gücümüz olarak kutluyor, bu vesileyle zorlu süreçlerde özveriyle çalışan tüm sanayicilerimizi de tebrik ediyoruz.

TÜRKONFED YÖNETİM TOPLANTISI

TÜRKONFED YÖNETİM TOPLANTISI

Başkanımız Erdal Kılıç, BAKSİFED Başkanı Sayın Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kuruluyla birlikte TÜRKONFED Yönetim toplantısına katıldı. Toplantıda Federasyonumuzun bölgesel faaliyetlerininin planlanması görüşüldü.

Genç OSD Konuğumuzdu

Genç OSD Konuğumuzdu

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatin Tapçı, Funda Çelik, Mehmet Atılgan'ın ev sahipliğinde Genç OSD Başkanı Ali Başar Ayan, Genç OSD Saymanı Ebubekir Tulpar, Genç OSD Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Akbağ, Dünya Gazetesi Antalya Bölge Temsilcisi Duygu Şahin, Dünya Gazetesi Muhabiri Fikri Cinokur'un katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda aile şirketlerinde kuşak farklılıklarının iş hayatına olumlu ve olumsuz yansımaları, piyasaların genel durumu, genç neslin mevcut sorunlara bakışı ve çözüm önerileri görüşüldü.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatih Tapçı, Funda Çelik, Mehmet Atılgan ve Burçin Ekici'nin ev sahipliğinde ve kıymetli sanayicilerimiz Aygün Özen ( Atep Pano), Mustafa Kuşbaşı-Atakan Kuşbaşı (Makro Tarım), Ahmet Selim Keskin-Ekrem Keskin (Bereket Plastik), Suat Erim-Gonca Demirci (Tsf Plastik), Mustafa Yazıcı - Denizhan Yazıcı (Delta Tarım)'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

AOSB'de Yeni Dönem

AOSB'de Yeni Dönem

OSB’mizin Geçmiş Dönem Yönetimine hizmetlerinden ötürü teşekkür eder Yeni Yönetimi tebrik eder, üstlendikleri görevde başarılar dileriz.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, Sayın Türkkonfed Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu, Sayın @antalyaosb Başkan Vekili Hasan Ali Gönen ve kıymetli sanayicilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

BAKSİFED Olağan Genel Kuruluna Katıldık

BAKSİFED Olağan Genel Kuruluna Katıldık

BAKSİFED Olağan (Mali) Genel Kurul'u BAKSİFED Üye Dernek başkanı ve delegelerin katılımıyla Doubletree By Hilton Otel’de gerçekleştirildi. Genel kurula Osiad’ı temsilen Başkan Erdal Kılıç, Yönetim kurulu üyeleri Funda Çelik ve Burçin Ekici katıldı.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, sanayicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Sanayicimiz Ali Eroğlu TÜRKONFED Adına Ödül Aldı

Sanayicimiz Ali Eroğlu TÜRKONFED Adına Ödül Aldı

TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Sanayicimiz Ali Eroğlu, Kıbrıs’ta düzenlenen törende KKTC 2.Altın Caretta Ödülleri En İyi STK Kategorisinde ödül alan TÜRKONFED adına aldı.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri Covid-19 pandemisi sebebiyle verilen uzun bir aranın ardından OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, Sayın AOSB Başkanı Ali Bahar ve sanayicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı Ziyaret Ettik

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı Ziyaret Ettik

BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Ortak proje ve çalışmaların konuşulduğu görüşmede, Başkan Erdoğan BAKSİFED'in sulama suyu konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Cumhuriyetimizin 98. Yaşını Kutladık

Cumhuriyetimizin 98. Yaşını Kutladık

Federasyonumuzla birlikte Konyaaltı Hayat Parkta Cumhuriyetimizin 98. yaş günü etkinliklerine katıldık.

Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi

Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi

OSİAD (Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği) 2021 yılı Eylül ayında yapılan seçimli olağan Genel Kurul sonrası, pandemi döneminde yavaşlayan etkinlik ve organizasyonların 2022 yılıyla birlikte üyelerini ve Organize Sanayi Bölgesi iş insanlarını daha birleştirici olma rolünü aktif olarak gerçekleştirme kararı aldı. Yeni yapılan yönetim kurulu toplantısı kararı ile logosunu yenileme kararı alan yeni yönetim, aktif olma anlayışı ve daha güçlü bir birliktelik oluşturma misyonunu yeni logosunda da gözler önüne serdi.

Metaforacreativestudio tarafından hazırlanan ve yönetim kurulu tarafından onaylanan yeni logoda Antalya turuncusu ve fabrika içinde birleşen eller ile birlikte Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki iş insanları OSİAD tarafından daha birleştirici bir rol oynaması ve Antalya’yı sahiplenen bir yapıyla hareket edeceği belirtilmiştir.

Antalya OSB Teknik Koleji Görücüye Çıktı

Antalya OSB Teknik Koleji Görücüye Çıktı

Antalya’nın ilk ve tek tam burslu, özel mesleki eğitim veren okulu olan Antalya OSB Teknik Koleji, görücüye çıktı. Antalya OSB Başkanı Ali Bahar ev sahipliğinde düzenlenen inceleme ve tanıtım gezileri kapsamında Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder, Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Başkanı Erdal Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Genç Organize Sanayi Derneği (GOSD) Başkanı Ali Başar Ayan ve yönetim kurulu üyeleri ile Bölge sanayicilerinden oluşan kalabalık bir heyet farklı günlerde okulda konuk edilip okulun genel yapısı, öğrencilere sunulan imkanlar ve verilen eğitimler hakkında bilgilendirildi.

Serdar Kuzuloğlu Üyelerimizle Buluştu

Serdar Kuzuloğlu Üyelerimizle Buluştu

Teknoloji Yazarı “İnternet Ekipler Amiri” Serdar Kuzuloğlu 24 Kasım Çarşamba Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İdari Hizmet Binası Atatürk Konferans Salonu’nda üyelerimizle buluştu.