phone icon +90 (242) 228 81 50 facebook icon twitter icon instagram icon linkedin icon youtube icon

Duyurular & Etkinlikler

BAKSİFED OLAĞAN (MALİ) GENEL KURUL

BAKSİFED OLAĞAN (MALİ) GENEL KURUL

OSİAD Başkanı Erdal Kılıç'ında katıldığı BAKSİFED’in Olağan (Mali) Genel Kurul Toplantısı Best Western Plus Khan Hotel Antalya’da gerçekleştirildi.

GEÇMİŞ OLSUN HATAY

GEÇMİŞ OLSUN HATAY

Hatay’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki depremde bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acılarımızın çoğalmamasını dileriz.

GÜN BİRLİK GÜNÜ

GÜN BİRLİK GÜNÜ

Değerli OSİAD Ailesi;

Martı Mira Otel’e 300 depremzede kardeşimiz yerleşmiştir. Depremzede listesi tarafınıza sunulmuştur. Osiad hesabımıza gönderdiğiniz yardımlar ile, kardeşlerimizin giyecek ihtiyaçları karşılanacak olup, tarafımızca otele teslim edilecektir. Teslimat sırasında ve sonrasında yaptığınız bağışlar ile nelerin karşılandığını ve nelere ihtiyaçları olduğu siz bağış sahiplerine bildirilecektir.

Destek olmak isteyen firmalarımızın, Osiad banka hesabına "bağış" açıklaması ile yardımlarını gerçekleştirmesini rica ederiz.

Hesap Bilgileri
TR63 0006 2001 0280 0006 2999 32
OSİAD ANTALYA ORGANİZE SANAYİ İŞADAMLARI DERNEĞİ

GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Kahramanmaraş’ta 7.4 büyüklüğünde meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatlarını kaybedenlere Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

AŞKIM KAPIŞMAK İLE SÖYLEŞİ

AŞKIM KAPIŞMAK İLE SÖYLEŞİ

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Merkezin'de AOSB ve OSİAD iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda Öğretim Görevlisi & Yazar Aşkım Kapışmak ile İletişim Söyleşisi Geniş Katılımla Gerçekleştirildi

ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç, Akdeniz Üniversıtesı Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Burcu Demirel ile birlikte Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş'ı Makamında Ziyaret Ederek, Cemiyet Binasını ve Basın Müzesini Gezdiler ve Bilgi Aldılar.

Antalya OSB TEKNİİK KOLEJİ'NDE KARNE HEYECANI

Antalya OSB TEKNİİK KOLEJİ'NDE KARNE HEYECANI

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk dönemi bugün sona erdi. Tüm Türkiye’de yaşandığı gibi Antalya OSB Teknik Koleji’nde de karne heyecanı yaşandı.
550 öğrenci karne almanın mutluluğunu yaşarken başarılı öğrencilerde takdir, teşekkür ve onur belgesi almanın gururunu ayrı yaşadı.
Antalya OSB Teknik Koleji’nde ATP 9-A Endüstriyel Otomasyon Sınıfında başlayan karne dağıtımında öğrenciler karnelerini Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Mustafa Gizli, Komisyon Üyeleri Fatin Tapcı, Aydın Topuz, Ömer Bacanak, Bölge Müdürü İlhan Metin, Okul Müdürü Ramazan Katkıcı, İdari ve Mali İşler Müdürü İrfan Metin ve Okul Aile Birliği Başkanı Gonca Demirci’nin elinden aldı.
Ardından tören alanına geçildi ve AKİF’İN SESİ Ödüllü Şiir Okuma Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri, Eğitim Komisyonu Üyeleri tarafından takdim edildi.
2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının 1 .Döneminin sona ermesini kutlamak üzere fuaye alanına geçildi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Mustafa Gizli öğretmenlere ve tüm çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederek öğretmenlerle birlikte pasta kesti.

ANTALYA OSB TEKNOPARK RESMEN AÇILDI

ANTALYA OSB TEKNOPARK RESMEN AÇILDI

Antalya OSB Teknopark, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca yapılan denetimden tam not alarak, resmi açılışını gerçekleştirdi.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nin (Antalya OSB) Cumhurbaşkanlığı kararıyla 2018 yılında Teknoloji Geliştirme Bölgesi ilan edilen 52 bin metrekarelik alanı üzerine inşa edilen ve OSİAD olarak paydaşlarından olduğumuz Antalya OSB Teknopark, resmen hizmete açıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri tarafından Teknopark hizmet binasında yapılan incelemeler sonucunda, faaliyete geçmek için Bakanlığın şartlarını sağladığına karar verilerek, Antalya OSB Teknopark’ın resmi açılışına onay verildi. Antalya OSB Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Antalya OSB Teknopark Yönetim Kurulu ve İnşaat Komisyonu Üyeleri Mustafa Yayla, Nuri Büyükselçuk, ve Osiad Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç’ın eşlik ettiği Bakanlık yetkilileri, Antalya Teknopark Hizmet Binasında faaliyete geçen girişimci firmaların projeleri hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

ANTALYA VERGİ DENETİM KURULU DAİRE BAŞKANI EMRE GÖK ZİYARETİ

ANTALYA VERGİ DENETİM KURULU DAİRE BAŞKANI EMRE GÖK ZİYARETİ

BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan ve OSiAD Başkanı Erdal Kılıç’ında dahil olduğu BAKSİFED Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Vergi Denetim Kurulu Daire Başkanı Emre Gök ile bir araya geldi. Ziyarette, vergi incelemesinin amacı ve önemi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

OSİAD 2023'E MERHABA PARTİSİ

OSİAD 2023'E MERHABA PARTİSİ

OSİAD tarafından 23 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen 2023'e Merhaba Partisi ile OSİAD üyeleri güzel bir gece geçirdiler. Gecede AOSB ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar yaptığı konuşmada sanayicilere teşekkür etti. OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç yeni yıl ile ilgili güzel temennilerde bulundu ve 2023 yılında OSİAD olarak üyelere yönelik aktivitelerin artarak devam edeceğini bildirdi. Gecede AOSB Bölge Müdürü İlhan Metin'e Fahri Üyelik Belgesi takdim edildi. Gecede sahne alan Ümit B. Tekinay, Bengisu Şen, Pınar Tekol & Orkestra Golden Acoustik geceye katılan tüm misafirlere doyumsuz bir gece yaşattılar.

7 ARALIK 2022 EKİCİ KAHVALTI TOPLANTISI

7 ARALIK 2022 EKİCİ KAHVALTI TOPLANTISI

7 Aralık 2022 Çarşamba günü Ekici firmasında düzenlediğimiz Kahvaltı Toplantımızda bizleri büyük bir misafirperverlikle ağırlayan Ekici Yönetim Kurulu'ndan Mustafa Ekici, Burçin Ekici ve İş’in Felsefesi Sunumuyla misafirimiz olan Şule Billur'a teşekkür eder, Fastat Gıda Genel Müdürü Zekeriya Bey'in 45 yıllık başarılarla dolu iş hayatının son gününde pasta keserek yeni hayatında başarılar dileriz.  @burcinekici @sbillur @ekicipeynir

24. İŞ DÜNYASI ZİRVESİ'NE KATILDIK

24. İŞ DÜNYASI ZİRVESİ'NE KATILDIK

Başkan ve YK üyelerimiz BAKSİFED Başkanımız ve YK Üyeleri ile birlikte TÜRKONFED’in ADSİAD evsahipliğinde düzenlediği 24. İş Dünyası Zirvesine katıldı. Türkiye’nin ekonomik gelişmelerinin gündeme alındığı Zirvede İş Dünyasının önemli temsilcileri ile temaslarda bulunuldu

KOPPERT BIOLOGICAL SYSTEMS ZİYARETİ

KOPPERT BIOLOGICAL SYSTEMS ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Koppert Biological Systems Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu’na üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

SAR-PET MADENİ YAĞLAR ZİYARETİ

SAR-PET MADENİ YAĞLAR ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Sar-pet Madeni Yağlar Firma Ortaklarından Melek Saraçoğlu ve Güngör Saraçoğlu'na üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamlarında takdim ettik.

MERKEZ ANADOLU KİMYA ZİYARETİ

MERKEZ ANADOLU KİMYA ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Merkez Anadolu Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaçar’a üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

NAR UN ZİYARETİ

NAR UN ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Nar Un Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Kırtız’a üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

REMİM MİMARLIK ZİYARETİ

REMİM MİMARLIK ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Remim Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Uğuz’a üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

ÖĞÜN YEMEK ZİYARETİ

ÖĞÜN YEMEK ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Öğün Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Aysun İnal’a üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

ATSO ZİYARETİ

ATSO ZİYARETİ

Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Başkanı Erdal Kılıç ve yönetimi olarak, ATSO Başkanı Seçilen Ali Bahar, Başkan Yardımcısı Boğaçhan Göksu ve YK Sayman Üyesi Murat Totoş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledik.

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI

Osiad Yönetim Kurulu olarak Antalya OSB Teknik Kolejindeki 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma programına katıldık.

AHMET KASAPOĞLU MOBİLYA ZİYARETİ

AHMET KASAPOĞLU MOBİLYA ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Ahmet Kasapoğlu Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kasapoğlu’na üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

ENELSA ENDÜSTRİYEL ZİYARETİ

ENELSA ENDÜSTRİYEL ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Enelsa Endüstriyel Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bacanak’a üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

ESLİ ENDÜSTRİYEL ZİYARETİ

ESLİ ENDÜSTRİYEL ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Esli Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Aytekin Poçins'e üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

BÜLBÜL PLASTİK ZİYARETİ

BÜLBÜL PLASTİK ZİYARETİ

Osiad Yönetim Kurulu olarak Bülbül Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bülbül'e üye sertifikası ve OSİAD rozetini makamında takdim ettik.

7 KASIM 2022 CANTEK FARMINOVA KAHVALTI TOPLANTISI

7 KASIM 2022 CANTEK FARMINOVA KAHVALTI TOPLANTISI

7 Kasım 2022 Pazartesi günü CANTEK Farminova firmasında düzenlediğimiz Kahvaltı Toplantımızda bizleri büyük bir misafirperverlikle ağırlayan Cantek Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca'ya teşekkür ederiz.

500 MİLYAR DOLARLIK MELEKLER ANTALYA’DA

500 MİLYAR DOLARLIK MELEKLER ANTALYA’DA

95 ülkeden yatırımcı ve girişimcilerin katılımıyla Antalya OSB Teknopark ev sahipliğinde Antalya'da gerçekleşen Dünya Melek Yatırım Forumu Küresel Açılış Töreni'ne OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile katılım gerçekleştirdik.

OSİAD AGC ZİYARETİ

OSİAD AGC ZİYARETİ

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gonca Demirci ve Funda Çelik AGC'yi ziyaret etti. Bilgi alışverişinde bulunuldu.

ATSO'DA ALİ BAHAR DÖNEMİ

ATSO'DA ALİ BAHAR DÖNEMİ

Atso seçimlerinde mazbatasını alan OSB başkanımız Sn Ali Bahar ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, yeni yönetim döneminin bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz.

DÜNYA MELEK YATIRIM FORUMU DÜNYA KONGRESİ & AKDENİZ KONGRESİ

DÜNYA MELEK YATIRIM FORUMU DÜNYA KONGRESİ & AKDENİZ KONGRESİ

Antalya OSB Tekonkent ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Dünya Melek Yatırım Forumu WBAF2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi 25-26 Ekim tarihler aralığında Antalya'da Kayıt ve detay bilgi için: www.wbafakdeniz.org

OSİAD YÖNETİM KURULU FİRMA ZİYARETİ

OSİAD YÖNETİM KURULU FİRMA ZİYARETİ

Osiad Yk olarak OSB nin inovatif firmalarından biri olan CANTEK i ziyaret ettik.

BAKSİFED YÖNETİM KURULU TOPLANTISI OSİAD EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BAKSİFED YÖNETİM KURULU TOPLANTISI OSİAD EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aylık yönetim kurulu toplantılarını yapmak üzere bir araya gelen BAKSİFED Başkanı Abdullah ERDOĞAN ve üyesi dernek başkanlarını , OSİAD olarak bölgemizde ağırladık. BAKSİFED gundemindeki konular ve bölgemize ilişkin sorunların konuşulduğu toplantıya katılımlarından dolayi, BAKSİFED başkanı Sn Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

TÜSİAD ZİYARETİ EYLÜL 2022

TÜSİAD ZİYARETİ EYLÜL 2022

TÜSİAD Başkanı Sayın Orhan Turan’a OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

TURKONFED ZİYARETİ EYLÜL 2022

TURKONFED ZİYARETİ EYLÜL 2022

TURKONFED Başkanımız Sayın Süleyman Sönmez’e OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk. Ziyarette Gelecek Dönemde Gerçekleştireceğimiz Projeleri İstişare Ettik.

OSİAD Antalya Lisesi Ziyareti

OSİAD Antalya Lisesi Ziyareti

ANSİAD Başkanı Akın Akıncı, kent hafızasında yeri büyük ve birçok önemli ismin eğitim aldığı Antalya Lisesi’nin 133 yıllık tarihi binasında açılan AntalyaLisesiEğitimMüzesi’ni Antalya Lisesi ve Mezunları Vakfı Başkanı Olcay Okutan’ın eşliğinde BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ziyaret ettiler.

Değer Üretimi Eğitimle Başlar

Değer Üretimi Eğitimle Başlar

Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Yönetimi, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören öğrenciler için, anlamlı bir kampanya başlattı. OSİAD Başkanı Erdal Kılıç önderliğinde başlatılan kampanya kapsamında, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören 600’e yakın öğrencinin eğitim giderlerine destek olmak için, okulun sevk ve idaresini üstlenen Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı’na nakdi bağışta bulunuldu. OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatin Tapçı, Özgür Tokgöz, Funda Çelik, Mehmet Atılgan ve Burçin Ekici adına oluşturulan bağış çeki, Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ali Bahar’a takdim edildi.
BÖLGE SANAYİCİSİNE ÇAĞRI
Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’ın kararlı bir mücadele sonucunda Antalya OSB Teknik Koleji’ni bölgeye kazandırdığını, bu sayede kalifiye iş gücü ihtiyacına kalıcı bir çözüm getirildiğini aktaran Başkan Kılıç, “Sayın Ali Bahar ve ekibine bu önemli eseri bizlere kazandırdıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Antalya OSB Teknik Koleji sayesinde gençlerimiz geleceğe umutla bakmaya başlamış, sanayicilerimizin en önemli sorunlarından biri olan kalifiye iş gücü ihtiyacına, kalıcı bir çözüm sunulmuştur. OSİAD Yönetimi olarak bu eserin hem sürdürülebilirliğine hem de daha iyi imkanlara sahip olması için gereken desteği sağlamak adına, bir kampanya başlattık. Üyelerimizden ve sanayicilerimizden, Antalya OSB Teknik Koleji’nde eğitim gören öğrencilerimizin daha iyi imkanlara sahip olması için, Antalya OSB Eğitim ve Kültür Vakfı’na gereken desteği sağlamalarını rica ediyoruz. Dernek Yönetim Kurulu olarak, kampanyanın startını vermek için ilk bağışı bizler yaptık ve bağış çekimizi Sayın Ali Bahar’a takdim ettik. Üyelerimizin ve sanayicilerimizin de aynı özveriyi gösterip Antalya OSB Teknik Koleji’ne sahip çıkacaklarından şüphemiz yoktur” dedi.

Yaza Merhaba Partisi

Yaza Merhaba Partisi

OSİAD tarafından 10 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen Yaza Merhaba Partisi ile OSİAD üyeleri güzel bir gece geçirdiler. Gecede yeni üyelere üyelik sertifikaları ve katkıda bulunanlara teşekkür plaketleri yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Yaza Merhaba Partisinde Buluşuyoruz

Yaza Merhaba Partisinde Buluşuyoruz

10 Haziran cuma günü saat 18:30 da Vıb Best Western Hotelde, Gürkan Şef Mr. Asado Burgerleri, House Of Mixes kokteylleri, Ümit B. Tekinay, Pınar Tekal, Metin Kiper canlı konseri eşliğinde yazı karşılıyoruz. Etkinliğimiz dışarıdan katılıma açıktır.

Türkiye ilk 500

Türkiye ilk 500

Türkiye’nin ilk 500’ünde yer alan sanayicilerimizi gurur kaynağımız ve itici gücümüz olarak kutluyor, bu vesileyle zorlu süreçlerde özveriyle çalışan tüm sanayicilerimizi de tebrik ediyoruz.

TÜRKONFED YÖNETİM TOPLANTISI

TÜRKONFED YÖNETİM TOPLANTISI

Başkanımız Erdal Kılıç, BAKSİFED Başkanı Sayın Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kuruluyla birlikte TÜRKONFED Yönetim toplantısına katıldı. Toplantıda Federasyonumuzun bölgesel faaliyetlerininin planlanması görüşüldü.

Genç OSD Konuğumuzdu

Genç OSD Konuğumuzdu

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatin Tapçı, Funda Çelik, Mehmet Atılgan'ın ev sahipliğinde Genç OSD Başkanı Ali Başar Ayan, Genç OSD Saymanı Ebubekir Tulpar, Genç OSD Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Akbağ, Dünya Gazetesi Antalya Bölge Temsilcisi Duygu Şahin, Dünya Gazetesi Muhabiri Fikri Cinokur'un katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda aile şirketlerinde kuşak farklılıklarının iş hayatına olumlu ve olumsuz yansımaları, piyasaların genel durumu, genç neslin mevcut sorunlara bakışı ve çözüm önerileri görüşüldü.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Arın, Fatih Tapçı, Funda Çelik, Mehmet Atılgan ve Burçin Ekici'nin ev sahipliğinde ve kıymetli sanayicilerimiz Aygün Özen ( Atep Pano), Mustafa Kuşbaşı-Atakan Kuşbaşı (Makro Tarım), Ahmet Selim Keskin-Ekrem Keskin (Bereket Plastik), Suat Erim-Gonca Demirci (Tsf Plastik), Mustafa Yazıcı - Denizhan Yazıcı (Delta Tarım)'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

AOSB'de Yeni Dönem

AOSB'de Yeni Dönem

OSB’mizin Geçmiş Dönem Yönetimine hizmetlerinden ötürü teşekkür eder Yeni Yönetimi tebrik eder, üstlendikleri görevde başarılar dileriz.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, Sayın Türkkonfed Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu, Sayın @antalyaosb Başkan Vekili Hasan Ali Gönen ve kıymetli sanayicilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

BAKSİFED Olağan Genel Kuruluna Katıldık

BAKSİFED Olağan Genel Kuruluna Katıldık

BAKSİFED Olağan (Mali) Genel Kurul'u BAKSİFED Üye Dernek başkanı ve delegelerin katılımıyla Doubletree By Hilton Otel’de gerçekleştirildi. Genel kurula Osiad’ı temsilen Başkan Erdal Kılıç, Yönetim kurulu üyeleri Funda Çelik ve Burçin Ekici katıldı.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, sanayicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Sanayicimiz Ali Eroğlu TÜRKONFED Adına Ödül Aldı

Sanayicimiz Ali Eroğlu TÜRKONFED Adına Ödül Aldı

TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Sanayicimiz Ali Eroğlu, Kıbrıs’ta düzenlenen törende KKTC 2.Altın Caretta Ödülleri En İyi STK Kategorisinde ödül alan TÜRKONFED adına aldı.

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD Kahvaltı Toplantısı

OSİAD'ın düzenlediği geleneksel kahvaltı sohbetleri Covid-19 pandemisi sebebiyle verilen uzun bir aranın ardından OSİAD Başkanı Erdal Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, Sayın AOSB Başkanı Ali Bahar ve sanayicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda sanayicilerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı Ziyaret Ettik

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı Ziyaret Ettik

BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Ortak proje ve çalışmaların konuşulduğu görüşmede, Başkan Erdoğan BAKSİFED'in sulama suyu konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Cumhuriyetimizin 98. Yaşını Kutladık

Cumhuriyetimizin 98. Yaşını Kutladık

Federasyonumuzla birlikte Konyaaltı Hayat Parkta Cumhuriyetimizin 98. yaş günü etkinliklerine katıldık.

Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi

Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi

OSİAD (Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği) 2021 yılı Eylül ayında yapılan seçimli olağan Genel Kurul sonrası, pandemi döneminde yavaşlayan etkinlik ve organizasyonların 2022 yılıyla birlikte üyelerini ve Organize Sanayi Bölgesi iş insanlarını daha birleştirici olma rolünü aktif olarak gerçekleştirme kararı aldı. Yeni yapılan yönetim kurulu toplantısı kararı ile logosunu yenileme kararı alan yeni yönetim, aktif olma anlayışı ve daha güçlü bir birliktelik oluşturma misyonunu yeni logosunda da gözler önüne serdi.

Metaforacreativestudio tarafından hazırlanan ve yönetim kurulu tarafından onaylanan yeni logoda Antalya turuncusu ve fabrika içinde birleşen eller ile birlikte Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki iş insanları OSİAD tarafından daha birleştirici bir rol oynaması ve Antalya’yı sahiplenen bir yapıyla hareket edeceği belirtilmiştir.

Antalya OSB Teknik Koleji Görücüye Çıktı

Antalya OSB Teknik Koleji Görücüye Çıktı

Antalya’nın ilk ve tek tam burslu, özel mesleki eğitim veren okulu olan Antalya OSB Teknik Koleji, görücüye çıktı. Antalya OSB Başkanı Ali Bahar ev sahipliğinde düzenlenen inceleme ve tanıtım gezileri kapsamında Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder, Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Başkanı Erdal Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Genç Organize Sanayi Derneği (GOSD) Başkanı Ali Başar Ayan ve yönetim kurulu üyeleri ile Bölge sanayicilerinden oluşan kalabalık bir heyet farklı günlerde okulda konuk edilip okulun genel yapısı, öğrencilere sunulan imkanlar ve verilen eğitimler hakkında bilgilendirildi.

Serdar Kuzuloğlu Üyelerimizle Buluştu

Serdar Kuzuloğlu Üyelerimizle Buluştu

Teknoloji Yazarı “İnternet Ekipler Amiri” Serdar Kuzuloğlu 24 Kasım Çarşamba Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İdari Hizmet Binası Atatürk Konferans Salonu’nda üyelerimizle buluştu.