Firma Hakkında

‘ Öncülük, Liderlik ve Yenilikçilik ‘

1963 yılında ilk fabrikası kurulan ve 1966 yılında Türk Ytong İstanbul Pendik fabrikasının üretime başlamasının ardından, Türkiye Ytong üreten firmalar arasına katılıyor. 1998 yılında üretim tesisiyle Antalya’ da faaliyetlerine devam eden Türk Ytong Firması, ürettikleri ürünler ile inşaat alanında pazarda önemli bir paya sahip.

Isı yalıtımı, hafifliği, yanmaz oluşu, deprem güvenliği, kolay işlenir olma özellikleri ytongun inşaat yapımında kullanılan en akılcı malzeme olmasını sağlıyor.

Enerji tasarrufunun öneminin hızla yayılmaya başladığı günümüzde Türk Ytong; üstün kaliteli, yenilikçi ve benzersiz yapım çalışmaları ile üretimlerine istikrarlı şekilde devam ediyor.

Türk Ytong gaz beton ürünlerinde dünya pazarındaki liderliğe aday konumundadır. Yaşanabilir bir gelecek için enerji yönetmeliklerine uygun olarak müşterilerine ergonomik, ekonomik ve güvenilir ürün çeşitleri ile hizmet sunuyor.

Ytong bir ilke imza atarak, dünyaca kabul edilen bir çevre etiketi olan Çevresel Ürün Deklarasyonu’ na Türkiye’ de sahip olan ilk marka olmanın gururunu yaşıyor. Bu başarı ile ısı yalıtımın öncü ismi olan Ytong, inşaat sektöründe düşük enerji tüketimine sahip yeşil binaların yaygınlaşmasını teşvik etmeyi amaçlıyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram