Firma Hakkında

Türkiye’nin en önemli sineklik sistemi üreticilerinden biri olarak kurulan TSF Plastik İnşaat Taah. Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. kurulduğu tarihten bu yana sineklik sistemlerinin üretim tekniklerini geliştirmek için yoğun çabalar göstermektedir.
TSF Plastik İnşaat Taah. Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. pileli sineklik ürünlerinin, aksesuarlarının ve pileli sineklik tülünün toptan satışını gerçekleştiren üretici bir firmadır. Şirketimiz, bünyesindeki 2 şirket ile üretim ve satış yaparken, PLISESIN markası altında pileli tül satışına devam etmektedir. TSF Plastik İnşaat Taah. Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. firmasında bizler, yeni ürünlerimizi geliştirmek, portföyümüzdeki ürünleri artırmak için araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar neticesinde şirketimiz bünyesinde üretilen sineklik sistemleri yüksek kaliteli, dış etkenlere ve iklim değişikliklerine dayanıklı ürünler olarak piyasaya sürülüyor.
Şirket İlkelerimiz:
Daima yüksek kalitede üretim yapmak, iyi paketlenmiş ürünlerimizi zamanında müşterilerimize ulaştırmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına gerekli öncelikleri göstermek. Şirketimizin hizmet ve kalitesini ön plana çıkarmak. Daima müşterilerimizi dinlemek. Aldığımız geri bildirimlerle şirketimizin hizmet kalitesini artırmak ve yeni ürünlerimizi geliştirmek. Müşterilerimizle dürüst ve güvenilir anlaşmalar yapmak. Fiyat istikrarımızı, güvenimizi muhafaza etmek.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram