Firma Hakkında

‘ Demir Çeliğe Şekil Veriyoruz… ‘

1987 yılında Antalya Sanayi Sitesinde kurulan SÜMBÜLOĞLU; 2007 yılından itibaren Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firma; mobil beton santralleri, baraj tünel kalıpları ve çelik konstrüksiyon imalatları alanında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firma yaptığı işleri başarı ile teslim etmiştir.

Firma genelinde kendi konularında uzman, deneyimli mühendisler, kalifiye imalat ustaları bulunmaktadır. İş hacminin büyümesiyle birlikte şirketleşme gereksinimi duymuş ve 2008 yılında profil boru, sera olukları ve sera profillerini, SÜMBÜOĞLU PROFİL SAC DEMİR ÇELİK İTH. İHR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Adı altında üretmeye ve pazarlamaya başlamıştır.

Yeni makinaları ile birlikte üretim kapasitesini dört kat arttırmıştır. Yenilik ve gelişimlere her daim açık olan firma; gelişen Türkiye’ ye ayak uydurabilmek için neler yapabileceklerinin arayışına girmiş, baraj inşaatlarında araştırmalara başlamıştır. Sümbüloğlu; bugüne kadar olan referansları eşliğinde, mühendislerinin de azimli çalışmaları neticesinde beton santralleri ve tünel kalıpları ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞADAMLARI DERNEĞİ