Firma Hakkında

‘ Kaliteli Ürün, Kaliteli Sonuç ‘

SETO A.Ş.; geçmişi 1960’lı yıllara dayanan, uzun yıllardır tohum konusunda Türkiye’ nin lider konumunda olan şirketlerinden Seto A.Ş.’ nin ve aynı zamanda gübre konusunda deneyimli ve kaliteli ürünler üreten şirketlerden Kimta A.Ş. ‘nin faaliyetlerinin birleşmesi ile oluşan bir firmadır.Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ nde bulunan yaklaşık 5.000 m2 kapalı alana sahip fabrikada kimyasal katı ve sıvı gübre üretilmektedir.

Firma faaliyetlerini, özellikle suda eriyen gübreler konusunda gerek yurtiçi pazarda, gerekse yurtdışı pazarda sürdürmektedir. Modern tesislerinde kaliteden ödün vermeden üretim yapan firmanın ürünlerinin en belirgin özelliği; kolay ve tamamen suda çözünür olması ve zararlı bileşenleri içermemesidir.

Garantili yüksek kalitede hammaddelerden üretilmesi de firmanın tercih sebebi olması için en önemli nedenlerden bir tanesidir. Seto A.Ş.; en iyi tohum ve gübre ürünlerini üreterek, dünyada, tarım alanında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ederken, sektörde lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram