Firma Hakkında

1989 yılında kurulan Ral Tekstil küresel giyim endüstrisinde kalite standartlarına uyan her türlü örme ve dokuma giyim üretimi yapabilmektedir.

Ral Tekstil, faaliyetlerine 1989 yılında 18 makine ile başladı. Gelinen noktada ise Antalya OSB’de 10 bin metrekarelik kapalı alanı bulunan tesisiyle global pazarda faaliyet gösteren bir marka oldu. Üretiminin yüzde 90’ını ihraç eden Ral Tekstil, Avrupa’nın birçok tanınmış spor kulübü formalarının ve taraftar ürünlerinin imalatını yapıyor. Ayrıca; Asics, Jako, Mitre, Ferrari, Yamaha, Maserati, Petronas, Team Penske, Michelin, Renault ve Peugeot gibi firmalara da giysi üretiyor. Ağırlıklı spor giyimi alanında üretim yapan Ral Tekstil, bunun yanı sıra promosyon, çocuk giyim, personel kıyafetleri, okul üniformaları ve iç giyim ürünlerinin de imalatını yapıyor.

Ral Tekstil bugün İmral Atılgan önderliğinde Antalya OSB’deki tesisinde 150 kişilik personeliyle ayda 150 bin parça üretim gerçekleştiriyor. Global pazarda konumunu daha da güçlendirmeyi hedefleyen Ral Tekstil, İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Avusturya, İtalya, Norveç, Danimarka ve Finlandiya gibi birçok ülkeye ihracat yapıyor. Atılgan’ın yeni hedefleri arasında ise Ral Tekstil’in tescilli iç çamaşırı markası Ödül ve spor giyim markası Ral Sport’un pazarda pay sahibi olmalarını sağlamak var.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram