Firma Hakkında

‘Dünyaca Ünlü Futbol Takımlarının Formaları, Ondan Soruluyor: RAL TEKSTİL

RAL TEKSTİL; 1989 yılından itibaren örgü ve dokuma kumaştan mamül ürünlerde Ral ve Ralto markası ile üretim yapmaktadır. Bayan, Erkek ve Çocuk grubunda; her türlü örgü ve dokuma kumaştan mamul baskılı ve nakışlı; iç çamaşır, pijama, gecelik, t-shirt, sweat-shirt, jogging suit ürün yelpazesi içerisindedir.

Kendi Koleksiyonu Bünyesinde bulunduğu deneyimli personeli ile hazırlamakta olup, ayrıca müşterilerinin talepleri doğrultusunda oluşan modelleri en seri şekilde hazırlayıp üretime alarak geniş bir kreasyon sunmaktadır. Ayrıca, spor giyim, t-shirt, sweat shirt üretiminde özellikle otel gruplarının promosyon ürünlerini yapmakta ve tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

1998 yılında 10.000 m2 kapalı alan üzerine yeni fabrikasını Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçiren firma, tamamı Amerikan ve Japon Teknolojisinin en yeni ürünü olan 80 adet makine ve 110 personeli ile sektördeki hizmetlerine devam ettirmektedir. T-shirt, Sweat-Shirt, Bebe ve Çocuk giyim ve Boxer konusunda Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz ağırlıklı olmak üzere ihracat yapmakta olan Ral Tekstil, müşterilerine siparişten itibaren kalıp, kesim, baskı-nakış, dikim, ütü paket ve sevkiyat olarak tüm birimleri ile kendi fabrikasında hizmet vermektedir.

Her geçen yıl ihtiyaçtan doğan yatırımlar sanayiye hareket sağlarken, Antalya’nın en önemli tekstil-konfeksiyon imalatçı ve ihracatçısı olan Ral Tekstil, 2011 yılını 40 bin adet üretim kapasitesi ve 110 kişilik istihdam rakamıyla geride bırakırken, 2012 yılında istihdamı ve üretimi yüzde 30 büyütmeyi hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram