Firma Hakkında

"Her Öğün Sizlerle"

2002 yılında , toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulan ÖĞÜN YEMEK, verdiği kaliteli hizmetle sektöründe lider konumdadır. Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 7618 m2alanda kurulu,Antalya nın en yüksek kapasiteli modern tesislerinde Dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Kuruldugu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan ÖĞÜN YEMEK, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğitmektedir. ÖĞÜN YEMEK, Antalya Bölgesinde günlük 25.000 kişiye toplu yemek hizmeti verebilme kapasitesine sahip tek firmadır.Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

Öğün Yemek olarak firmamıza yaptığımız yatırımlarla, Antalya dışında Türkiyenin de önde gelen yemekhanelerinden biri olmayı başarmıştır.İnsan gücü ve insiyatifinden sektörde modern anlamda kullanılan makineler yurtdışından ithal edilerek farklı olmak hedef alınmış. Bunun için de ilk olarak köfte formlama makinesi alınarak , kendi imalatımız olan köftelerin aynı gramajda ve boyda üretilmesi sağlanmıştır.Yemekçilik sektöründe Antalya içerisinde sadece firmamızca Almanya dan getirilen kronen marka sebze-meyve yıkama hattı ile de depomuzdan çıkarılan meyve ve sebzeler ,hatta bağlanan ozon jeneratörü ile hem dezenfekte edilmekte hem de kolaylıkla yıkanabilmek de dir. Daha sonra yıkama işleminden geçirilen sebzeler yine Kronen marka doğrama makinesi ile de kolaylıkla istenilen boyda el değmeden hazırlanmaktadır.Bütün bu ekipmaların en büyük özelliği üretim ne kadar artarsa artsın aynı standartta ve el değmeden hazırlıkların kısa sürede yapılabilmesidir.Firmamız sektöründeki yenilikleri her an takip etmek de dir.

Müşterilerimiz için fark yaratan uygularımız hijyen ve sanitasyona verdiğimiz önemdir. İşletme girişine kurmuş olduğumuz hijyen bariyeri sayesinde personellerimizin en üst seviyede hijyen sanitasyonunu sağlamaktayız.Ayrıca tüm hazırlık odalarında bulunan fotoselli el dezenfektanları sayesinde işletme içerisinde de personel hijyeni korunmaya devam etmektedir.Anlaşmalı olduğumuz laboratuvar tarafından da her hafta tüm personelimizin ellerinden alınan swap kontrolleriyle de otokontrol yapılmaktadır. Sebze-meyve yıkama hattına bağladığımız tam otomatik ozon jeneratörü sayesinde sebze-meyvelerin dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.

AYSUN İNAL
Güleryüzlü, Sabırlı ve Yenilikçi.

9 ADIMDA AYSUN İNAL;

Sabah güne erken başlar.
Birden fazla işle uğraşmayı, disiplinli ve planlı çalışmayı sever.
Keşifçi ve araştırmacı yapısı ile iş hayatındaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eder.
İki kere düşünür, bir kez adım atar.
İşin ya da verilen sözün tutulmamasından, ikiyüzlülükten ve işine özel hayatını karıştıran insanlardan hoşlanmaz.
‘Her şeyde bir hayır vardır – Sabrın sonu selamettir..’ felsefesine inanır.
Sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan zevk duyar.
Yeni insanlarla tanışmaya ve öğrenmeye her zaman açıktır.
Ailesi ile zaman geçirmek, işi ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek hayata dair sevdikleri arasında yer almaktadır.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram