Firma Hakkında

Firmamız, 90’lı yıllarda hasır dekorasyonu ile başlayan turizm serüvenine, 2005 yılında ahşap sektörüne girerek büyümesine ivme kazandırmaya başlamıştır. Firmamız, fabrikamızın kurulması ile birlikte turizm yatırımları içinde önemli projelere imza atan, profesyonel bir yönetim anlayışı olan, teknolojisini sürekli olarak yenileyen ve asla vazgeçmeyeceği müşteri odaklı kalite politikasını geliştiren bir kurumsal anlayışla hareket etmiştir. Muğla’daki tesisimiz; Thermowood ahşap, masif panel ve Alman normlarında ahşap doğrama üretimi yaparak iç piyasaya ve ihracata yönelik hizmet vermektedir. 13.000 m2açık, 10.000 m2 kapalı alanla Dünya Thermowood Birliği üyesi fabrikamız yıllık 120.000 m2 üretim kapasitesine sahiptir.
Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, 2015 yılındaki yeni yatırımımız 13.000 m2 alan üzerine kurulmuş ve bu alanın 9.000 m2’si kapalı alandan oluşmaktadır. Bu tesisimiz, yapı sektöründe hak ettiği yeri alacağını düşündüğümüz, CLT panel sistem evlerin seri üretimini ve montajını Avrupa standartlarında yapmaktadır. Ayrıca lamine kiriş üretiminde maksimum 50 m açıklığa kadar yıllık 7.500 m³ kapasite ile üretim yapabilmektedir. Fabrikamız sahip olduğu teknolojik alt yapı ile CNC makineler kullanarak ortalama 150 m2 kullanım alanlı ahşap evlerden yıllık 250 adet üretebilecek güce sahiptir.
Ukrayna Fabrika : Son yatırımımız olan Ukrayna tesisimiz 2016 yılının 2. yarısında bizlere farklı bir vizyon yüklemiştir. Hammaddenin kaynağında bulunmamız bizi dünya ile rekabette çok daha güçlü hale getirmiştir. Toplamda 23.000 m2 alanda 12000 m2 lik kısım kapalı olmak üzere, 740 m³ kapasiteli kurutma fırınına sahip bir tesistir. Burada tomruk biçimi, fırınlı kereste, Lamine ahşap üretimi, kapı sereni, masif panel taslağı üretilmektedir. Yıllık 30.000 m³ malzeme işleme kapasitesi ile Naswood Ukrayna tüm dünya ve özellikle Avrupa pazarında bizi daha güçlü hale getirmiştir. Naswood olarak CE belgeli ve uluslararası sertifikalı ürünlerle dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Bu yapılanma ile birlikte insana yatırımı da hızlandırarak kalite politikamızı üst seviyelere taşıdık. Türkiye’de ahşap konusunda seçkin bir mühendislik ve üretim ekibine sahip olan firmamız yurt içi – yurt dışı bir çok projeye başarı ile imza atmıştır.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram