Nasreddin Ahşap Sanayi

Yönetim Kurulu Başkanı

Himmet ERBAYHimmet-ERBAY
Yönetim Kurulu Başkanı
Doğum Yeri / Tarihi : Akşehir / 01.05.1972
Eğitim Durumu : Lise
Mesleği : İş Adamı
Medeni Hali : Evli ve 3 çocuk

Himmet ERBAY
“Karizmatik, centilmen ve entelektüel bir işadamı”


İLETİŞİM
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 32. Cadde No: 9 Döşemealtı/Antalya
Tel : +90 242 339 26 32
E-Mail : info@naswood.com.tr
Fax : +90 242 339 52 25
Web : www.naswood.com.tr

Firma Künyesi

NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ DEK. PEYZAJ İNŞ. TAAH. TURZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.naswood-logo

Faaliyet Alanı : Lamine Kiriş, Masif Panel, Ebatlanmış ve Empreyelenmiş Kereste, Lamine Ahşap Pencere, Clt Panel Duvar Ev, Yığma Ev, Thermowood Ahşap
Kuruluş Tarihi : 1996
Ticaret Sicil No : 45817
Oda Sicil No : 48006
Ürünleri ve Hizmet Türü : Proje bazında otellere ve uygulama firmalarına, Dülgerlere, Marangozlara, Montaja hazır mamül ürünlerin üretimi (Lamine Kiriş, Masif Panel, ebatlanmış ve Emprenyelenmiş Kereste). Sert Ağaç, Yumuşak Ağaç, Lamine Ahşap Pencere, Hazır Deck Üretimi, Thermowood Ahşap ve 5 eksen CNC Makinalarında CLT Panel Duvar Evler, Ahşap Yığma ev ve Lamine Karkas Evleri seri olarak üretimi. Yapısal ahşap alanında projelerde çözüm ortağı olarak teknoloji ve mühendislik ekibi ile çözüm sunmak.
Tescilli Markaları : Naswood, Nasproje, Naspen, Naspan, Nashouse, Nasreed, Nasthermowood
Üretim/Hizmet Kapasitesi : 32.000 m3/yıl
Çalışan Sayısı (idari) : 23
Çalışan Sayısı (işçi) : 90
Tesisin Kapalı Alanı : 7.300 m2
Tesisin Açık Alanı : 7.700 m2
İhracat Yaptığı Ülkeler : Azerbaycan, İran, Dubai, Suudi Arabistan, Ürdün, Katar.
İhracatın Satışlardaki Payı : % 15

Firma Hakkında

Firmamız, 90’lı yıllarda hasır dekorasyonu ile başlayan turizm serüvenine, 2005 yılında ahşap sektörüne girerek büyümesine ivme kazandırmaya başlamıştır. Firmamız, fabrikamızın kurulması ile birlikte turizm yatırımları içinde önemli projelere imza atan, profesyonel bir yönetim anlayışı olan, teknolojisini sürekli olarak yenileyen ve asla vazgeçmeyeceği müşteri odaklı kalite politikasını geliştiren bir kurumsal anlayışla hareket etmiştir. Muğla’daki tesisimiz; Thermowood ahşap, masif panel ve Alman normlarında ahşap doğrama üretimi yaparak iç piyasaya ve ihracata yönelik hizmet vermektedir. 13.000 m2açık, 10.000 m2 kapalı alanla Dünya Thermowood Birliği üyesi fabrikamız yıllık 120.000 m2 üretim kapasitesine sahiptir.
Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, 2015 yılındaki yeni yatırımımız 13.000 m2 alan üzerine kurulmuş ve bu alanın 9.000 m2’si kapalı alandan oluşmaktadır. Bu tesisimiz, yapı sektöründe hak ettiği yeri alacağını düşündüğümüz, CLT panel sistem evlerin seri üretimini ve montajını Avrupa standartlarında yapmaktadır. Ayrıca lamine kiriş üretiminde maksimum 50 m açıklığa kadar yıllık 7.500 m³ kapasite ile üretim yapabilmektedir. Fabrikamız sahip olduğu teknolojik alt yapı ile CNC makineler kullanarak ortalama 150 m2 kullanım alanlı ahşap evlerden yıllık 250 adet üretebilecek güce sahiptir.
Ukrayna Fabrika : Son yatırımımız olan Ukrayna tesisimiz 2016 yılının 2. yarısında bizlere farklı bir vizyon yüklemiştir. Hammaddenin kaynağında bulunmamız bizi dünya ile rekabette çok daha güçlü hale getirmiştir. Toplamda 23.000 m2 alanda 12000 m2 lik kısım kapalı olmak üzere, 740 m³ kapasiteli kurutma fırınına sahip bir tesistir. Burada tomruk biçimi, fırınlı kereste, Lamine ahşap üretimi, kapı sereni, masif panel taslağı üretilmektedir. Yıllık 30.000 m³ malzeme işleme kapasitesi ile Naswood Ukrayna tüm dünya ve özellikle Avrupa pazarında bizi daha güçlü hale getirmiştir. Naswood olarak CE belgeli ve uluslararası sertifikalı ürünlerle dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Bu yapılanma ile birlikte insana yatırımı da hızlandırarak kalite politikamızı üst seviyelere taşıdık. Türkiye’de ahşap konusunda seçkin bir mühendislik ve üretim ekibine sahip olan firmamız yurt içi – yurt dışı bir çok projeye başarı ile imza atmıştır.

Foto Galeri

naswood-fabrikanaswood2naswood1

Kroki

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram