Firma Hakkında

FASDAT HAKKINDA

Fasdat Sebze Doğrama Paketleme San. ve Tic. AŞ. 2010 yılının Kasım ayında Antalya Organize Sanayi Bögesi’nde, öncelikle Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restaurantlarının salata ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Tesis ; saatte 1500 kg , günlük (2 vardiya) 22,5 ton , aylık 675 ton ve yıllık 8100 ton sebze işleme kapasitesine sahip olup Iceberg, Lolorosso, Marul çeşitleri, Endivyen, Lahana, Polorosso, vb değişik her türde hammaddelerle çok değişik tip ve özellikte Sebze ürünleri işlemektedir. Son teknoloji makine parkuru ile gelen hammadde konusunda uzman Gıda Mühendisi ve Gıda Teknikerlerince kalite kontrolü yapıldıktan sonra Üretim Personeli tarafında belirlenen kalitede ön parçalama işleminin ardından tam otomasyon sistemle el değmeden kesim, dezenfeksiyon-durulama, kurutma ve Türkiye’de ilk defa kontrollü atmosfer koşulları altında özel filmlere paketlenerek daha uzun ömür ve daha taze ürün muhafaza imkanı sağlanmaktadır.

Sürekli iyileştirme felsefesini benimseyen Fasdat Sebze Doğrama Paketleme Sanayi ve Ticaret AŞ. , 28 Haziran 2011 tarihinde Bureau Veritas firmasından “A Grade BRC-Food “ belgesini alarak üretim ve ürün kalitesini mükemmellik düzeyinde tescillemiştir. Fasdat Gıda; Global Gap ve İyi Tarım Uygulamaları Belgelerine sahip tedarikçilerinden aldığı hammaddelerle “Tarladan Çatala” prensibiyle Gıda Güvenliği odaklı çalışmalarını sürdürerek günden güne kalitesini ve ürün çeşitliğini daha da arttırarak sektöründe öncü olmayı sürdürmeyi hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram