Firma Hakkında

Doğal A.Ş.; 1994 yılında bitki koruma alanında 15 yıl deneyimi olan kurucular tarafından sektörde yerini almıştır. Kaliteli ürünleri Türk çiftçisinin ve iş ortağı müşterilerinin hizmetine sunmak ve teknik olarak desteklemek misyonu ile 2004 yılından beri de Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan üretim izni alan oldukça yüksek standartlardaki fabrikasında 50 nin üzerinde devamlı kadrosu, SL, EC, SC, WP, SP, Tablet, Toz imal ve dolum hatları ile kaliteli ürünler üretmektedir.

Şu anda paletinde 150 nin üzerinde ruhsatlı bitki koruma ilacı ve bitki gelişim düzenleyicisi, Tarım ve Köy İşleri bakanlığı tarafından tescilli yaprak, damla sulama ve tek besin elementli gübreleri, tarımda kullanılan diğer destekleyici maddeleri bulunmaktadır. Firmanın ürünleri piyasaya verilmeden önce teknik kadrosu geniş ve güçlü olan kalite kontrol laboratuarı analiz ve onayından geçmektedir.

Kullanım aşamasında ürünleri ülke çapında yayılmış 25 i ziraat mühendisi olan toplam 35 deneyimli teknik satış kadrosu tarafından desteklenmektedir. Ekonomik kriz dönemlerinde dahi Doğal A.Ş. Türk çiftçisi ve müşterilerine hizmeti sürdürmüş olan firma; kaliteden ödün vermeden, yılların deneyimi ile uygun fiyat politikası ışığında müşterilerinin tarımsal ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla özverili hizmet sunmaya devam etmeyi ve sektörde öncü firmalardan bir tanesi olmayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram