Firma Hakkında

CTN ERCİYES HAKKINDA

‘ Bilgi ve tecrübenin müşteri ihtiyacına dönüşmesi... ‘

40 yılı aşkın bir süredir aile işletmesi olarak süregelen Erciyes Isı Sanayi (EIS) 1976 yılından günümüze hem tasarım hem de üretim yaptığı alanda sektörde istikrarlı bir konuma sahiptir. 2006 yılı itibariyle yeniden yapılanma ve yeni-organizasyon çalışmalarına başlayan Erciyes Isı Sanayi, CTN Erciyes Limited Şirketi ile kurumsallaşma sürecine başlamıştır.

Erciyes Isı Sanayi kuruluşundan günümüze bölgesinde sektör liderliğini devam ettirmekle birlikte, ‘ Erciyes Isı Sanayi ‘ ismi bir marka olmuş ve ürünlerine bu markayla imzasını atmıştır. Isıtma sanayi ve kazan üretimi sektöründeki engin deneyimi, farklı tasarımlar üretebilme kapasitesiyle, kaliteli malzeme kullanımıyla, tecrübeli çalışanlarıyla, güçlü üretim teknikleriyle müşteri talebine uygun ve en yeni teknolojiler kullanarak kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle özel projeler dizayn ederek üretimine Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ nde devam etmektedir.

CTN Erciyes , Antalya’ dan yükselen bir dünya markası olma amacıyla; müşterilerine en etkin ve verimli çözümü üreterek talepleri karşılamayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞADAMLARI DERNEĞİ