Firma Hakkında

CANTEK SOĞUTMA HAKKINDA:

‘ Enerjini Doğru Kullan. ‘

1991 yılında sektöre giriş yapan ve 1996 yılında ismini yenileyen CANTEK SOĞUTMA, bugün sektörde 20. Yılını kutlamaktadır. Türk soğutma sanayinin önde gelen kuruluşlarından biri olan Cantek, soğuk depolar için soğutucu cihazlar, soğuk depo kabinleri, kapıları ve rafları üretirken; servis ağı ve deneyimli kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış, eğitimli mühendis ve teknik ekibin yanında, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanan firma, dayanıklılık, fonksiyon ve estetiğe önem vererek dünya standartlarının üzerinde üretim yaparak, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Cantek; Dünya soğutma sektörüne katkısını ise; geliştirdiği Akıllı Soğutma Makinesi kumanda sistemi ile yaptı. Bu sıra dışı çalışmayı ifade etmek için yine sıra dışı bir tanıtım yöntemi kullanarak, Nasuh Mahruki’ ye sponsor olup, Enerjini Doğru Kullan sloganını dünyanın zirvesi Everest’ e taşıdı. Cantek; dünyanın tüm soğuk depo ihtiyacı olan sektörlerine partnerlik yaparak, Türk ürünlerinin dünya soğutma piyasasında kabulünü sağlamayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram