Firma Hakkında

HAKKINDA

Performansınızı yükseltin…

BÜLBÜL AKÜ Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu 1974 yılından günümüze Türkiye’nin en gelişmiş ve büyük akümülatör fabrikalarından biridir. Geçmişten günümüze gelen bilgi birikimi ve hızla gelişmekte olan teknolojiyi ürünlerine yansıtır. 50.000 adet/yıl akümülatör üretim kapasitesine sahip olan Bülbül Akü, programlı yatırımlarıyla 250.000 adet/yıl kapasiteyi kendine hedef seçmiştir.

Her türlü araç ve motor aküsü ürünleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda firma bünyesinde Kurşun İzabe Tesisi mevcuttur. Akdeniz, Ege ve İç Anadolu Bölgesi bünyesinde bulunan bayileriyle ve daha modern ve gelişen teknolojisiyle yurtiçi ve yurtdışına yatırım planlayan bir firmadır. Bülbül Akü Malzemeleri San. Tic. ve Ltd. Şti. çevreye saygılı ve çalışan personeline yatırımı ana ilke olarak benimsemiştir.

Diğer yandan hurdaya çıkmış kullanılmayan akümülatörler firma tarafından toplanıp tekrar değerlendirilmekte, çevreye olabilecek zararlar böylece önlenmekte ve ülke ekonomisine tekrar kazandırılmaktadır. Bülbül Akü; sahip olduğu tecrübeler doğrultusunda, birikimlerini çalışanlarıyla da paylaşarak her zaman kaliteli ürünler üreterek; iç ve dış pazarlardaki atılımlarıyla geleceğe umutla bakmayı ve sektördeki istikrarlı konumunu korumayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram