Firma Hakkında

BGS BURHANLAR GIDA HAKKINDA

‘ Tadıyla, Tesciliyle, Kalitesiyle… ‘

BGS BURHANLAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş; 1998 yılında, FALEZ markasıyla, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki tesislerinde kalite üretim prensibiyle sektörde kullanılan mevcut teknolojiyi de geliştirerek, kendi teknolojisiyle üretime başlamıştır. Meyve konsantreli içecekler sektörünün nabzını tutarak sektör liderliğini yapan firma, araştırma ve yenilikçi düşünceyle hareket ederek, bu özelliklerini ürünlerine yansıtarak tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile ürün yelpazesini her geçen gün genişleten firma; meyve konsantreli içeceklerin daha hijyenik ve daha serin sunmak için BMT-SAN otomatik makine fabrikası yatırımını gerçekleştirerek üretimine devam etmektedir. Dünyada benzeri olmayan tasarım ve ergonomi ile meyve konsantreli içecek sunum makinelerini yüksek Ar-Ge maliyetlerine katlanarak, uluslararası patentini almış ve Dünya standartlarında yerli üretim teknolojisi ile otel, tatil köyü, cafe ve toplu tüketim noktalarında, Falez markalı ürünlerin kullanımı için tüketicinin hizmetine sunmuştur.

BGS Burhanlar Gıda; Türkiye pazarında sektöründe elde ettiği deneyimler ışığından hareketle, dünya pazarında da var olma hedefiyle yatırımlarına devam etmektedir. BGS Burhanlar Gıda; meyve konsantreli içecek sektöründe uygun teknoloji ve hijyenik koşullarda aranılan ürün ve hizmeti sunarak, kaynaklarını en etkili şekilde kullanmayı, mevcut Pazar payını artırarak rekabet gücünü kuvvetlendirmeyi ve ürün gamını geliştirerek daima ilk tercih edilecek marka olmayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram