Firma Hakkında

‘Sektörde Gelişimin Öncüsü..'
1981 yılında AYAN İNŞ. ALUMİNYUM SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. konut inşaatlarının yükleniciliği ile çalışma hayatına başlamıştır. Birçok şirket, kooperatif ve sendikaların konut işyeri ve otel projelerinin yükleniciliğini yaparak başarıyla teslim etmiştir. Firma 2003 yılında alüminyum ve pvc doğrama sistemlerine yatırım yapmaya karar vermiş ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 arsa üzerinde, 1500 m2 kapalı alana sahip fabrika inşa etmiştir.

2003 yılı itibariyle konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane ve otellerin alüminyum kapı, pencere, cephe, ışıklık gibi işlerinde çözüm ortağı olarak başarıyla hizmet vermiştir. Ayangrup 30 yıllık tecrübesini uzman mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosu ile bütünleştirerek Avrupa standartlarında üretim ve montaj kalitesini yakalamıştır.

2008 yılı itibariyle sektörde lider olma hedefleri doğrultusunda arttırdığı yatırımlarıyla birlikte artan üretim kapasitesinin bir sonucu olarak hizmet alanını genişletmiş ve Türkiye'nin en doğusundan batısına en özel projelerde yer almıştır. Aynı zamanda firmamız Alüminyum ve PVC sistemlerde dünya lideri olan SCHÜCO' nun partneridir.

Gelişen çağdaş teknoloji ve estetiğe uygun olarak müşterilerinin görüşlerine aynı hassasiyetle önem verirken, sektörde gelişimin öncüsü olarak tüm bina kabuğu için ürün yelpazesini genişletmeyi ve yurt içi, yurt dışı pazar payını istikrarlı bir şekilde büyütmeyi hedeflemektedir.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram