Firma Hakkında

‘Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet Anlayışı Işığında… ‘ 1990 yılında sektöre giriş yapan ANTCAM; cam işlemede bugün Bizote, Rodaj, Düz Rodaj, Kumlama, Kanal, Forma makinelerine sahip başarılı bir firma.

Tamamen İtalyan teknolojisi bu makinelerle Akdeniz Bölgesi’ndeki cam firmalarına , mobilya sektörüne otel ve tatil köylerine hizmet vermekte olan firma, tam 21 yıldır Avrupa standardında en son teknoloji ile Antalya Sanayi Bölgesi’ndeki 27.000 m2lik alan üzerinde üretim yapmaktadır. Özellikle binaların dış cephe camlarını üreten aynı zamanda PVC ve alüminyum doğrama fabrikalarının cam ihtiyaçlarını karşılayan ANTCAM A.Ş., bugün Akdeniz Bölgesi Pazar payının yüzde 40’ını elinde tutarken, Türkiye genelinde ise, Şişe Cam Fabrikaları’ nın ilk 10 firması içerisinde yer alıyor.

İhracatı ise taahhüt ettiği firmalar üzerinden Kazakistan, Dubai ve Azerbaycan’a gerçekleştiren firma, cam sektöründe gösterdiği yüksek performans sonucunda, teknolojiyi takip ederek Akdeniz Bölgesi’nde lider bir kuruluş haline gelip, Türkiye Şişe Cam Fabrikaları’nın Antalya yetkili satıcısı konumuna erişmiştir. Geldiği noktada bugün 12 bin metrekare kapalı alanda uzman ve dinamik çalışanı ile hizmet vermekte ve yılda 100 bin metrekare ısı cam üretmekte olan ANTCAM; kaliteli ürün, kaliteli hizmet felsefesi ile sektördeki misyonunu korumayı ve ihracat alanında da büyümeyi hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram