Firma Hakkında

AHMET KASAPOĞLU MOBİLYA HAKKINDA

AHMET KASAPOĞLU MOBİLYA, 1971 yılında adımını attığı ahşap sektöründe 41 yıldır prensiplerinden, kalitesinden ve estetiğinden taviz vermeden hizmet aşkı ve iş ahlakı ile mobilyalar üretmektedir. Otel, konut, ofis, mağaza, restaurant mobilya ve dekorasyon uygulamaları yapan Ahmet Kasapoğlu Mobilya, 2010 yılı sonunda temelini attığı Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasını Mayıs 2011’de tamamlayarak hizmete açmıştır.

En son teknoloji ile donatılmış yeni fabrikasında, üretim hacmi büyüyerek artmakta ve ürün yelpazesi genişlemektedir. Müşterilerinin isteklerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, uygulamalarında estetik, teknik ve dayanıklılığı ön planda tutmak, yüksek hizmet kalitesi sunmak, Ahmet Kasapoğlu Mobilya markasının saygınlığını ve değerini artırmak adına ortak paydası olmaktadır.

Ahşabı heykeltıraş titizliğiyle ve mühendis dikkatliğiyle işleyerek zarif çalışmalara imza atmayı ilke edinmiş Ahmet Kasapoğlu Mobilya’nın temel amacı, çağdaş hizmet beklentileri ve daima yenilikçi bir bakış açısı ile mesleğe ve hizmete yönelik dinamik ve çağdaş fikirler üreterek, kusursuz mekânlar yaratmak ve müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktır.

Ahmet Kasapoğlu Mobilya, üretimden müşteri ilişkilerine kadar tüm aşamalarda yüksek standartları sağlayarak sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

AHMET KASAPOĞLU
Pozitif, Derin ve Başarılı Bir İşadamı.

9 ADIMDA AHMET KASAPOĞLU;

  • Hayal gücü kuvvetli, ileri görüşlü derin bir yapısı vardır.
  • Çözüm yeteneği kuvvetlidir; sorunlar karşısında pratik ve çözüm odaklı yaklaşır.
  • Araştırmak ve yenilikleri hayatına geçirmek, alçakgönüllü olmak, dünya ile barışık olmak yaşam içerisinde sevdikleridir.
  • İş ve sosyal hayatında hedefleri istikrarlı, kararları nettir.
  • Ona göre yaşam; sevdiğin şeyleri yaparak değer üretmek, paylaşmak ve katma değer yaratmaktır.
  • Tembellikten, kararsızlıktan, sabırsızlıktan hoşlanmaz.
  • Hiçbir zaman çalışmadan ve üretmeden haksız kazanç elde etmeyi uygun görmemektedir.
  • En büyük zevki, eliyle dokunarak ağacı işlemek ve onun zarafetini ortaya çıkarmaktır.
  • *Sanayiciliğin hareket reçetesi; ‘ İnsanın içine işleyen bir virüs. ‘

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram