Firma Hakkında

"Yerelden Evrensele…"

1996 yılında Antalya’da iki kişi ile 50 m2lik bir proje ofisinde sektöre giriş yapan, bugün ise yaklaşık 200 çalışanı ile 15.000 m2 de hizmet veren AHK firması; otel iç mimari proje ve anahtar teslim uygulamaları yapmakta; bununla birlikte otel, konut, hastane, okul, ofis, yatırımlarına proje hizmeti sunmaktadır. Ürün gruplarının %50’sini iç pazar, %50’sini ise ihracat oluşturmaktadır.

Projeden uygulamaya kadar servis veren ve dünya çapında adından söz ettiren AHK’nin geniş yelpazesi içerisinde; hareketli sabit mobilya, aydınlatma, duvar kağıdı ve tüm dekorasyon malzemeleri yer almaktadır. Koleksiyonundan uygulamasına kadar tüm projenin tek elden çıkması firma için sektöründe önemli bir fark yaratmaktadır.

Sürekli yeniliğe inanan ve Ar-Ge departmanına çok önemli yatırımlar yapan AHK firması; mobilya üretimindeki teknolojik kaliteli makineler dışında; boya laboratuarı, proje ve tasarım ile ilgili ulusal boyutta tasarım partnerleri, kumaş, aydınlatma ve mobilya konusunda deneyimli ve kalifiye çalışanları ile yatırımlarına devam etmektedir.

Pazar özelinde gerçekleştirdiği projeler ile mobilya sektöründe çığır açan AHK; %60’ı anahtar teslimi, %40’ı ise mobilya,kumaş ve aydınlatmaları içeren hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atmıştır.

Her zaman üretimdeki kalitesinin markasının yaygınlaşması konusunda faydalı olduğuna inanan firma; ekonomiye yaptığı katkılar eşliğinde sektöründe lider olmayı hedefliyor.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram