Firma Hakkında

Doğal Taş Sektöründe Türkiye'nin ve Dünya'nın tercihi olan ADALYA MERMER ürünleri; kalitesi, güvenirliği, ileri teknoloji ile üretim yapan ocakları ve fabrikalarıyla Türkiye'nin önde gelen liderlerinden olmuştur. ADALYA Mermer 2007 yılı itibariyle bu başarısına başarı katarak ilerleyişini devam ettirmektedir. Antalya Bölgesindeki 4 adet fabrikası ve 4 adet mermer ocağıyla, yıllık 1.200.000m2 (Birmilyonikiyüzbin metrekare) üretim gerçekleştiren ADALYA Mermer’ in aylık ortalama blok ve ebatlı olarak 300 konteynerın üzerinde ihracatı bulunmaktadır. Başta Çin olmak üzere 30'un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Hâlihazırda 500 kişilik çalışma ekibiyle, 3 vardiya 24 saat üretim gerçekleştiren ADALYA Mermer'in dış pazar payı olarak da Türkiye'nin en büyük mermer üreticilerinden biri olduğu kanıtlanmıştır. Kalite kontrol sistemi altında ve deneyimli profesyonel kadrosu ile teknolojik sistemleri kullanarak Modern ticaretin gerektirdiği her türlü donanıma sahiptir. Bu vesile ile Adalya Mermer, dünya standartlarındaki yerini muhafaza etmeye ve bundan sonra pazarda daha iddialı bir satış profili çizmeye devam etmeyi hedefliyor.
9 Adımda Osman Gülmez;

  • Kendine özgü pek dışa vurmadığı bir yapısı vardır.
  • Mesafeli ama iletişime açık bir duruşu vardır.
  • İş hayatında empati gücü yüksektir.
  • Ufku açık, iş ve sosyal hayatta iletişime açık insanlar ve iş dışında kalan zamanında ailesi ile zaman geçirmek, yaşam içerisinde sevdikleridir.
  • İş hayatının başarı rotaları; yenilikçi olmak, takipçi olmak ve kendini geliştirmek.
  • En büyük zevki; pozitif ve başarılı insanlarla bir arada olmaktır.
  • Zamanı iyi kullanamayan insanlardan, verilen sözün yerine getirilmemesinden ve önyargılı davranışlardan hoşlanmaz.
  • Sakin ve uzlaşmacıdır.


*Sanayiciliğin hareket reçetesi: ‘ Birlikten kuvvet doğar.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram