OSİAD’ta nöbet değişimi

Organize Sanayici İşadamları Derneği’ne (OSİAD) 2 dönem başkanlık yapan Can Hakan karaca, dün gerçekleşen OSİAD Genel Kurulu toplantısı sonunda görevini Ahmet Kasapoğlu’na devretti. OSİAD Genel Kurul Toplantısında Ahmet Kasapoğlu başkanlığındaki liste seçimleri kazandı. Kasapoğlu’nun listesi Enis Arın, Mehmet Kestane, Muhittin Topuz, Mustafa Yazıcı, Atlıhan Bozkurt ve Esma Yeşilırmak’tan oluştu.

Can Hakan Karaca OSİAD Genel Kurul üyelerine yaptığı konuşmada, 2 dönem başkanlık görevinde bulunduğu OSİAD’ta öncelikle sanayi bölgesinin bir camia haline gelmesini sağladıklarını, o günlerde 3-5 kişiyle başlayan derneği bugün 98 kişiyle devretmenin keyfini yaşadıklarını söyledi. Sanayicilerin artık birbirini tanımakla kalmayıp kendi işlerinde de destek almaya başladıklarını ve herkesin birbirinin takımını tezgahını kullandıklarını ifade eden Can hakan araca, “ Artık bir sanayi camiası olma yolunda kararlı ve emin adımlarla gidiyoruz. Hem gücümüz birbirimize dayanarak artıyor, hem de sosyal olarak birbirimizden faydalanıyoruz.”dedi.

Osiad’ın şimdiye kadar dile getirdiği bütün projeleri gerçekleştirdiğini, motivasyon galaları düzenlenerek başarılı sanayicilerin ödüllendirildiğini, bölgenin en büyük eksikliği olan envanter katalogu yapıldığını böylece bütün sanayicilerin birbirini tanıyabileceği bir yapı oluşturduklarını belirten Can Hakan Karaca şöyle konuştu; “Üçüncü çalışmamız organize yönetiminde sanayicinin temsili konusuydu. Bunu da hallettik artık Organize’de sanayicilerimizden de temsilcilerimiz var. Çok yakın tarihlerde de sadece sanayicilerimizden oluşan bir yönetim teşkil edilecek, onun da zamanı geldi. Bir sonraki aşamada ise sosyal tesis kompleksi projesi gerçekleşti, ihalesine sıra geldi. O yüzden artık gönül rahatlığıyla görevimi devrediyorum. Bunlar sıralı görevler, zamanla birbirimize devredeceğimiz görevler. O yüzden beni 2 dönemdir destekleyen OSİAD camiasına, yönetim kuruluna ve beraber çalıştığım arkadaşlara teşekkür ediyorum. Umut ediyorum arkadaşlarımız bizden aldıkları çıtayı daha yukarılara taşıyacaklardır.” OSİAD’ın yeni başkanı Ahmet Kasapoğlu da önümüzdeki dönemde derneğin başkanlık temsilini kendisine layık gördükleri için tüm üyelere teşekkür etti. Kasapoğlu, “ Aynı amaç etrafında toplanmış, planlı çalışan, nitelikli insanların başaramayacağı bir şey olduğunu sanmıyorum. İçinde bulunduğumuz iletişim ve bilişim çağında, globalleşmeyi Antalya’mız ve Organize Sanayi Bölgemiz için avantaja çevirerek dış piyasalar ile rekabet eden ve söz sahibi konuma getirmek öncelikli hedefimiz olacaktır. Bayrağı devraldığımız Başkan Can Hakan Karaca şahsında tüm önceki dönem yönetim kadrosuna başarılı çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunarım.”dedi.

Resim 6 Resim 5 Resim 4 Resim 3 Resim 2 Resim 1
orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram