OSIAD Kasım ayı toplantısı YÖRÜKOĞLU firmasının Ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Çok sayıda Sanayici ve İşadamının katılımının bulunduğu Yörükoğlu markasının zengin çeşitlerinin ikram edildiği kahvaltılı toplantının açılış konuşmasını OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca yaptı. AOSB Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapım aşaması hakkında misafirleri bilgilendirmesinin ardından,2014 yılında yarısı Bölge Müdürlüğü’nün bütçesinden karşılanacak olan İş heyeti gezisinin Çin Canton Fuarı’na gerçekleştirilebileceğini aktardı. Daha önce Almanya Annuga Fuarı’na yapılan ziyarette gayet verimli sonuçlar alındığını da sözlerine ekledi. Bölge Müdürlüğü’nün yeni katalog çalışması hakkında da katılımcıları kısaca bilgilendirmesinin ardından sözü Yörükoğlu Firması Gn. Md. Yard. Mustafa H. Kundakçı’ya bıraktı.

M.H.Kundakçı; katılımcılara görsel bir sunum ile Yörükoğlu firmasının kuruluşu,ürünleri ve işleyişi hakkında bilgi verdi. Konukların merak ettiği soruları yanıtlayan Kundakçı; daha sonra konuklara üretim alanını gezdirdi. Türkiye’de en çok ihracat yapan ilk 500 firması arasında bulunan Yörükoğlu’nun 15 bin m2 lik kapalı alana sahip modern tesislerini gezen konuklar; ürünlerin hangi aşamalardan geçerek raflara taşındığını ve sofralarda yer bulduğunu yerinde inceleme fırsatı buldular.

Toplantı; katılımcı Sanayici ve İşadamlarının ev sahibine teşekkür etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Resim 11 Resim 10 Resim 9 Resim 8 Resim 7 Resim 6 Resim 5 Resim 4 Resim 3 Resim 2 Resim 1

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram