OSIAD Eylül Ayı Toplantısı

2013 faaliyet yılı Eylül ayı ‘Kredi Garanti Fonu Tanıtım ve Değerlendirme’ konulu kahvaltılı toplantısı ANA DEĞİRMEN firması ev sahipliğinde gerçekleşti. Sabah saatlerinde bir araya gelen sanayici ve İşadamlarının katılımıyla gerçekleşen kahvaltının açılış konuşmasını OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca yaptı.

Dernek faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi veren Karaca , Temmuz ayında gerçekleşen seçim ile Müteşebbis Heyete dahil olan 7 sanayiciden birisi olan Hakan Karaca OSB Müdürlüğü’nün işleyişi hakkında katılımcıları aydınlattı.

Kahvaltıya ev sahipliği yapan Ana Değirmen firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Korkmaz Bey’in firma hakkında kısaca bilgi vermesinin ardından, toplantıya konuşmacı konuk olarak katılan Kredi Garanti Fonu Antalya Şube Müdürü Sn. Serkan Eser, Kredi Garanti Fonu hakkında faydalı bilgiler verip; Sanayici ve İşadamlarının merak ettiği soruları yanıtladı.

Toplantının ardından Ana Değirmen üretim kısmını gezen misafirler, Ev sahibi Sn. Mustafa Kemal Korkmaz’a teşekkür ederek ayrıldı.


orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram