Siad'lar Akp İlçe Başkanlığı ile kahvaltıda

İŞADAMLARI DERNEKLERİ ORTAK AKIL TOPLANTISI
21 Haziran 2012 – Dedeman Otel

“Antalya için hep birlikte” felsefesinden hareketle ve siyaset üstü bir anlayışla destek verilen ‘ORTAK AKIL TOPLANTILARI’ nın ilk buluşması 21 Haziran 2012 Perşembe günü Sanayici ve İşadamları derneklerinin yöneticilerinin katılımı ile Dedeman Hotel’de gerçekleştirildi.

AGİD, ALTINSİAD, ANSİAD, ANTGİAD, ANTİAD, DÖSİAD, KONYSİAD, MÜSİAD, OSİAD, TÜMSİAD ve YÖRSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, Antalya'da Antalya için bütünleşmenin önemi ve bu ortak akıl toplantıları ile sağlanacak katkı ve çalışmaların faydaları paylaşıldı.

OSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Enis ARIN'ın toplantıdaki konuşmasından:

‘’ Buradaki tüm yönetici arkadaşlarımız Antalya’da yaşayan insanlar. Sayın başkanın rahmetli babasını hürmetle anıyorum, teşekkür ediyorum. Biz sanayici ve işadamları çözüm odaklı her şeye varız. Yeter ki sonunda çözüm çıksın. Sayın başkanım belki Antalya’daki ilçelerden birinin başkanı ama şu anda yürütmeyi ve icraatı yapan bir partinin de başkanı olması vesilesiyle belki çözme dönük adımlarda zamanlama açısından biraz daha süreyi kısaltacağı görüşündeyim.

Buradaki önemli olay sadece Muratpaşa değil, Antalya için diğer bölgelerdeki yerel yönetimler ve başkanların da el tutmasında fayda var diye düşünüyorum.

Bu girişim inşallah başlangıç olur, bizler Organize ’de ki işadamları olarak çözüm odaklı fikir platformlarında varız. Bizler OSİAD olarak her türlü düşünce platformunda Antalya için varız. ‘’

Toplantıya OSİAD Yönetim Kurulu'ndan, TÜRK YTONG' tan Enis ARIN, TASARIM ÇELİK' ten Fatih İNCİR ve AHK İNŞAAT' tan Arda KİLİT katılmışlardır.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram