OSİAD Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu

OLAĞAN TOPLANTILAR;

06 Ekim 2010 tarihinde AKE Asansör ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; Vergi Mevzuatı ve Etkilerinin OSB’ deki Sanayiciler İle Paylaşılması idi. Konuşmacı konuğumuz; Antalya Gelirler Dairesi Başkanı Mahmut SÜTÇÜ oldu.

03 Kasım 2010 tarihinde Cantek Soğutma ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki Sanayiciler İle Bölgenin İş Gücü Kaynağı Olan Döşemealtı Bölgesi’ nin İlişkileri idi. Konuşmacı konuğumuz; Antalya Döşemealtı Kaymakamı Mehmet BAYGÜL oldu.

15 Aralık 2010 tarihinde Hillside Su Hotel’ de gerçekleştirdiğimiz yemekli toplantımızın konusu; OSİAD’ ın Onursal Başkanı olarak Güngör Pekşen’ i seçmesi idi. Toplantı onur konuğumuz Antalya Valisi Sn. Ahmet ALTIPARMAK oldu.

14 Ocak 2011 tarihinde AGT Ağaç San. ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; Batı Akdeniz Kalkınma Kurulu’nun (BAKA) Proje Destekli Hibe Programları ve OSB’ deki Sanayiciler İle Paylaşılması idi. Konuşmacı konuklarımız; BAKA Bşk. Prof. Dr. Muharrem CERTEL ve BAKA Genel Sekreteri Tuncay ENGİN oldu.

26 Ocak 2011 tarihinde Hillside Su Hotel’ de gerçekleştirdiğimiz yemekli toplantımızın birinci konusu; Organize Sanayi Bölgesi’ nde Artan Hırsızlık Olaylarına Karşı Alınması Gereken Önlemler idi. Konuşmacı konuklarımız; Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı hırsızlık bölümü sorumlusu Jandarma Başçavuş Hakan Dal ve Sağlam Güvenlik Sistemleri firma yetkilisi Muzaffer Sağlam oldu.

26 Ocak 2011 tarihinde Hillside Su Hotel’ de gerçekleştirdiğimiz yemekli toplantımızın ikinci konusu; 01 Ocak 2011 Tarihinde Yürürlüğe Giren Yeni Çevre Yasası ve OSB’ deki Sanayicilere Etkisi idi. Konuşmacı konuğumuz; ARÜV Çevre Mühendislik’ ten Cem ARÜV oldu.

11 Şubat 2011 tarihinde Levent Kimya ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; Antalya-OSB Arası Trafik İşleyişi, Karşılaşılan Sorunlar, Uygulanacak Yeni Düzenlemeler ve Son Dönemdeki Yeni Ceza Yasaları İle İlgili Gelişmeler idi. Konuşmacı konuğumuz; OSB Trafik Şube Müdürü Hüseyin ADATEPE oldu.

23 Şubat 2011 tarihinde Hillside Su Hotel’ de gerçekleştirdiğimiz yemekli toplantımızın konusu; Torba Yasası İle Getirilen Yeni Düzenlemeler ve Sanayici İşadamlarına Etkileri idi. Konuşmacı konuklarımız; Mali Müşavir Halil İbrahim Bakal ve Halk Bankası Antalya Ticari Şube Müdürü Burak Kantoğlu oldu.

18 Mart 2011 tarihinde Türk Ytong ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; Omurga Hastalıkları ve Tedavi-Korunma Yöntemleri ve Sağlıklı Yaşam idi. Konuşmacı konuğumuz; Memorial Antalya Hastanesi Nöroşirurji Bölümü' nden Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu oldu.

01 Haziran 2011 tarihinde Ramada Plaza Hotel’ de Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ nde Faaliyette Olan ve Sanayinin Önde Gelen Firmalarının Ödüllendirildiği Gala Gecesi ve Ödül Töreni 220 Kişilik Katılım İle Gerçekleştirildi.

30 Eylül 2011 tarihinde AHK İnşaat Turizm Ltd. Şti. ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı toplantımızın konusu; ‘İçimizden Biri’ Firma Tanıtım ve OSİAD Tarafından Yürütülen Çalışmalar, Yeni Dönemdeki Gelişmeler ve Faaliyetler idi.

18 Kasım 2011 tarihinde Antalya Alkollü İçecekler ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz kokteyl – toplantımızın konusu; ‘İçimizden Biri’ Firma Tanıtım ve Sanayiciler Arası İlişkilerin Güçlendirilmesi ve Ticari İlişkilerin Büyümesi Konusu idi.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram