OSİAD yeni dönem başkanı oy birliği ile yeniden Can Hakan KARACA..

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan Genel Kurul’da, yeni dönem Yönetim Kurulu belirlendi.

OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca yaptığı konuşmada, ‘’ Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki sanayicileri bir çatı altında toplayarak Antalya’da sanayicilik kültürünü geliştirmek ve bir sanayici camiası tesis etmek OSİAD’ ın birincil amacı oldu. Bizler de göreve geldiğimiz yaklaşık bir yıl içerisinde aynı amaca yönelik olarak faaliyet gösterdik. Hedefimiz doğrultusunda yaptığımız etkinlikler ile epey yol kat ettik.’’ dedi.

‘’Bu başarımızın en önemli örnekleri; 01 Haziran 2011 tarihinde Ramada Plaza Hotel’ de gerçekleştirdiğimiz, Antalya sanayinin önemli kilometre taşlarından biri olacağına inandığımız OSİAD Başarılı Sanayici Firmalar Ödül Töreni ’’ oldu, diyerek sözlerine devam eden Karaca, ayrıca Antalya iş ve sanayi dünyasının tanıtımı için oldukça önem arz Antalya Organize Sanayiciler Kataloğu projesinin gerçekleştirildiğinden bahsetti. ‘’ OSB genelinde faaliyet halinde bulunan 115 sanayici kuruluş firma ve firma sahiplerine ait bilgi ve görsellerin yer alacağı katalog projesi; sanayisi ile yükselen bir kentin öyküsüne tanıklık etmektedir. ‘’ dedi.

Can Hakan KARACA, yeni yönetimin önerilen şekilde oybirliğiyle kabulü ile ilgili olarak da; ‘’Antalya; Organize Sanayi Bölgesi ile, aynı zamanda Türkiye’ nin önemli yatırımcılarını bünyesinde barındıran bir sanayi şehri. Birlikte hem Türkiye'nin ve sanayinin daha ileri gitmesi, hem de yatırım ve çalışma ortamının iyileştirilmesi için çalışacağız’’ değerlendirmesini yaptı.

Genel Kurul Toplantısı'nda yapılan konuşmaların ardından yeni Yönetim ve Denetleme Kurullarının seçimine geçildi. 1,5 yıldır OSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Can Hakan KARACA’ nın oy birliği ile yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’ na seçildiği seçim sonucunda, 7 kişilik Yönetim Kurulu'nda 2 ismin değişmediği, 5 yeni ismin eklendiği, listeye yeni giren isimlerin; Enis ARIN, Arda KİLİT, Fatih İNCİR, Hamza KIRMIZITAŞ ve Mustafa SÖYLEMEZ olduğu anımsatıldı.

OSİAD YENİ YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı - CAN HAKAN KARACA – CANTEK SOĞUTMA
Başkan Vekili - ENİS ARIN - TÜRK YTONG
Genel Sekreter – MUSTAFA SÖYLEMEZ - AGT
Mali Yönetmen - RAMAZAN ATILGAN – RAL TEKSTİL
Mali Yönetmen Yardımcısı – HAMZA KIRMIZITAŞ – KIRMIZITAŞLAR
Toplantı Yönetmeni – FATİH İNCİR – TASARIM ÇELİK
Toplantı Yönetmeni Yardımcısı – ARDA KİLİT – AHK

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram