Osiad Ve Kristal Endüstriyel’ Den İftar Yemeği

Antalya sanayisinin yükselişinde önemli birer örnek olan ve her sene büyümeye devam eden sanayici firmaların ilişkilerinin güçlendiği, birbirleri arasındaki ticari ilişkilerin sağlanmasında köprülerin oluştuğu, gündemin ve değişimlerin yakından takip edildiği OSİAD etkinliklerinin bir yenisi, 23 Temmuz 2012 Pazartesi akşamı Organize Sanayi Bölgesi’nde KRİSTAL ENDÜSTRİYEL A.Ş. ev sahipliğinde verilen İftar Yemeği olarak yapıldı.

KRİSTAL ENDÜSTRİYEL A.Ş. Genel Müdürü Ramazan KAYNAKÇI’ nın konukları kapıda karşıladığı ve Organize Sanayi Bölgesi’ nde faaliyet halinde olan firmaların yetkililerini ve OSİAD üyelerini bir araya getiren yemekte, konuklar güncel konuları paylaşma fırsatı buldu.

Endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye’ nin önemli markalarından biri olma konumundaki Kristal Endüstriyel A.Ş. tesislerinde ve kendi üretimleri olan mutfaklarında mönü özel konukların huzurunda servise hazırlanıp, sunulmuştur.

Tesis salonunun özenle hazırlandığı yemekte, iftar vaktinin gelmesiyle birlikte konuklar kendileri için hazırlanan özel mönü ile iftarlarını açtılar.

Yemekte söz alan OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan KARACA; ‘ Sizlerle iftarımızı paylaşmanın memnuniyeti çok farklı, teşekkür ederiz. Ailelerinizle birlikte sağlıklı nice Ramazanları karşılamanızı dileriz.’ dedi. Ev sahipliğinden dolayı Ramazan KAYNAKÇI’ ya teşekkür eden KARACA’ nın ardından söz alan KAYNAKÇI; ‘ İftarımıza katılan siz dostlarımıza çok teşekkür ederiz, hepiniz tekrar hoş geldiniz. ‘ dedi.

Konuklar koyu bir sohbetin ardından KRİSTAL ENDÜSTRİYEL A.Ş. Genel Müdürü Ramazan KAYNAKÇI’ ya ve OSİAD Yönetim Kurulu’ na teşekkür ederek fabrika tesislerinden ayrıldılar.


orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram