OSIAD Sanayici ve İş Adamları Kahvaltı'da bir araya geldi.

OSIAD Sanayici ve İş Adamları Kahvaltı'da bir araya geldi.
16 Kasım sabahında OSİAD’ın Meytek Grup ev sahipliğinde gerçekleştirdiği kahvaltılı toplantı etkinliği Sanayici ve İş adamlarını bir kez daha bir araya getirdi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji il Müdürü Sn. Rıdvan Kösesoy konuşmacı konuk olarak katıldı. Topluma ve Türkiye ekonomisine büyük katkıda bulunan sanayicilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kösesoy; Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında faydalı bilgiler verdi.

Yatırımlarında yardımcı olabilmek amacıyla, Ake Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Keskin Irak’ın Erbil bölgesine yaptığı ziyaret ile ilgili izlenimlerini konuklara aktardı.

Ral Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Atılgan ise,konuşmasında Antalya Sanayi envanterinin tamamen çıkmış olmayışına değindi. Sanayiciler arası ilişkilerin güçlendirilmesi ve ticari ilişkilerin sağlanması amacıyla OSİAD tarafından yürütülen çalışmaların güç birliği yaparak daha da hız kazanacağını vurgulayan Osiad Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karaca, katılımlarından ve desteklerinden dolayı Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Rıdvan Kösesoy’a teşekkür plaketini sundu.

Konuklar kahvaltı sonrasında Meytek Grup’un tesislerini Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Yücel eşliğinde ziyaret ederek faaliyet alanı ve ürünleri hakkında bilgilendirildi. Meytek Grup,firma tanıtıcı broşür ve kitapçıklarını sunmasının ardından misafirlerini uğurladı.
orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram