OSİAD Nisan Toplantı Konusu

Sosyal Güvenlik Kurumu Antalya İl Müdürü Sayın Selim EROL’un konuk olarak katıldığı toplantı ile, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığınca işverenlere sağlanan teşvik indirimleri hakkında üyelerinin farkındalığını artırdı.
Selim EROL tarafından gerçekleştirilen söyleşide, OSİAD üyeleri ve katılımcı sanayiciler prim teşvikleri hakkındaki sorularına da cevap buldular. EROL konuşmasında, teşvik alanında planlanan çalışmalardan sağlanan faydalara kadar pek çok konuda bilgiler verdi. İstihdam alanındaki tüm çalışmaların altını çizen EROL, konuşmasını işverenlere sağlanan kolaylıklar için hedeflerini vurgulayarak Antalya’da yatırım yaparak istihdam sağladıkları için teşekkür ederek bitirdi ve sanayicilerin sorularını yanıtladı.

Değerlendirme ve görüş oluşturma toplantısı katılımcılarla verimli bir şekilde interaktif olarak gerçekleştirildi. Sanayiciler açısından önem taşıyan düzenlemeler ve netleştirme ihtiyacı olduğu düşünülen alt başlıklar üzerinden görüş alışverişinde bulunuldu. Konu önümüzdeki günlerde OSİAD ve SGK tarafından çalışılmaya ve takip edilmeye devam edecek.

OSİAD geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyelerinden AKE ASANSÖR Yönetim Kurulu Başkanı Çetin KESKİN ve INTERCAM Yönetim Kurulu Başkanı Cemal BABATAŞ’ ın dönem çalışmalarından dolayı onurlandırıldığı toplantı, OSİAD Başkanı Can Hakan Karaca’nın SGK Müdürü Selim EROL’ a ve Sponsor Firma Tasarım Çelik Yönetimine teşekkür plaketlerini sunması ile son buldu.
Teşvik dosyasını indirmek için tıklayın.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram