OSİAD’ ın 14. Kuruluş Yıldönümü Yemeği

Antalya’nın önemli sanayi firmalarını çatısı altında toplayan OSİAD, davet öncesi Executive Lounge’ daki kokteyl ile misafirlerini ağırladı.

Ev sahipliğini OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan KARACA ve Yönetim Kurulu üyelerinin yaptığı davete , OSİAD’ ın kurucularından ve eski başkanlardan CTN ERCİYES ISI Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÇETİN ve BGS BURHANLAR GIDA Yönetim Kurulu Başkanı Alim BURHAN da katıldılar.

Davetin diğer katılımcıları arasında;
ADOPEN A.Ş., AHK İNŞAAT, SER-GÜN A.Ş., WBT TARIM, ALANYALI AHŞAP, AKSOYLAR GROUP, ALTERNATİF PLASTİK, ANTALYA HASAT PLASTİK, AYAN GRUP, BGS BURHANLAR GIDA, CAM-SAŞ A.Ş., CLEAN WORLD ENERGY, CANTEK SOĞUTMA, CTN ERCİYES ISI, DELTA TARIM, İNTERCAM, KIRMIZITAŞ, KOPPERT, LAVANTA TURİZM, MEYTEK GROUP, ÖZTEKNİK MAKİNE, POL-KAR, RAL TEKSTİL, SETO TARIM, TASARIM ÇELİK, TÜRK YTONG, AHMET KASAPOĞLU MOBİLYA firmalarının Yönetim Kurulu Başkanları ve şirket yetkilileri eşleri ile yer aldı.

Gecede , “Hoş geldiniz” konuşması yapan OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan KARACA, OSİAD’ın yürüttüğü projeler konusunda davetlilere bilgi verdi ve destekleri için teşekkür etti.

OSİAD’ ın tamamlanan önemli projelerinden, ‘ OSİAD YATIRIMCILAR KATALOĞU’ nun tanıtımı yapılan gecede, çalışmanın önemi ve değeri OSİAD Başkanı tarafından vurgulandı.

KARACA konuşmasında; Antalya’ da Sanayi Sektörünün uluslararası rekabette önemli kilometre taşlardan biri haline geldiğini belirtti. “Antalya Organize Sanayi Bölgesi olarak; Türkiye’ ye ve ekonomiye katkı ile son yıllarda yakalanan olumlu ilerlemenin, önümüzdeki aylarda artarak devam edeceğini, bu momentumu kaybetmemek için, önceliklerin iyi belirlenmesi gerektiğini” vurguladı.

OSİAD eski Yönetim Kurulu Başkanları Mustafa ÇETİN ve Alim BURHAN, yaptıkları teşekkür konuşmalarında, “Yeni yönetimin bayrağı daha ileriye taşıyacağına inandıkları” mesajını verdiler.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram