Meytek Group ISK-SODEX 2012'de Türkiye Birincisi

Meytek Group ISK-SODEX 2012'de Grundfos Magna Pompa Siparişiyle Türkiye Birincisi oldu!

"Endüstriyel sistemler için ideal çözüm ve enerjide en yüksek verimliliğin garantisi olan Magna Pompaların satışı çok yakında Meytek Group'ta!"

Meytek Group CNR Expo-İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX 2012'de Profcold markası lokomotif ürün ve hizmet alanı olmak üzere tüm mekanik tesisat taahhüt konularındaki 'sektör öncüsü olma' misyonunu ziyaretçilerle buluşturdu.

Ulusal ve uluslararası pek çok firmanın katıldığı ISK-SODEX Fuarı’ndan, ürün ve hizmet standartları anlamında yüksek beğeni toplayarak ayrılan Meytek Group, fuar süresi boyunca standında pek çok yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı, ürünleri ve yenilikleri hakkında bilgiler verdi.

Özellikle endüstriyel soğutma sistemlerindeki enerji verimliliği konusunda konuklarıyla önemli detaylar paylaşan Meytek Group, sektörüne yön veren yenilikçi yapılanması, yönetim anlayışı, teknolojik altyapısı, ürün ve hizmet kalitesiyle farkını bir kez daha ortaya koydu.

Düşük maliyetlerle yüksek tasarruf sağlama konusundaki hassasiyetiyle verilen Grundfos Magna Pompa siparişleriyse, Meytek Group'u tam anlamıyla zirveye taşıdı. Türkiye genelinde 757 adetlik en yüksek "Magna" siparişiyle, Meytek Group Grundfos tarafından Magna Şampiyonu olarak duyuruldu.

Her konuda olduğu gibi enerji standartlarını yükseltme konusunda da öncü olduklarını belirten Meytek Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yücel, 1 Ocak 2013 'te düzenlenecek yeni kurallara şimdiden hazırlandıklarını belirtti.

"Çünkü belirtilen tarihten itibaren Avrupa’da ve Türkiye’de sirkülasyon pompaları için yeni kurallar uygulanacak. EuP Direktifi ile sadece verimlilik sınıfı en yüksek pompaların satış izinleri olacak ve A sınıfı dışındaki hız kontrollü sirkülatör satışı konusunda yüksek hassasiyet gösterilecek." dedi.Ancak belirlenen standartların da ötesinde, tesisler Magna Pompa'nın sahip olduğu EuP standartlarında sirkülatörler kullandıkları takdirde enerji tüketimlerinden % 80’e varan oranlarda tasarruf sağlayabilirler. Bu da genel enerji giderlerine bakıldığında pompanın kendi maliyetini sadece 4 ay gibi kısa sürede karşıladığını göstermektedir. Oysa normal bir pompa 12 ayda maliyetinin 10 katı enerji harcayabilmektedir. Zaten Grundfos Magna, autoadapt özelliği ile endüstriyel sistemler için ideal çözüm ve enerjide en yüksek verimliliğin garantisi olarak nitelendirilmektedir.Yılmaz Yücel, son olarak Magna satışının en düşük fiyatlarla yapılacağını ve bunu Grundfos Yetkili Bayisi oldukları Pompser aracılığıyla gerçekleştireceklerini belirtti.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram