AKP Antalya Milletvekili Sayın Sadık BADAK OSİAD'ın konuğu oldu.

AKP Antalya Milletvekili Sadık BADAK bu ay içerisinde gerçekleşen temaslarında, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ nde OSİAD’ın Yönetim Kurulu Üyeleri ile Cantek Soğutma’daki toplantıda bir araya geldi.

OSİAD Yönetimi, 2015 yılı sonunda 5 Milyar dolar gelir ve 25 bin istihdam hedefi için hızlı tren projesinin Antalya Limanı ile Isparta Baladız arasındaki bağlantısının, daha önce planlanıp uygulanmasını istedi. Ayrıca OSB içince iş oteli, sosyal tesisler ve fuar alanı oluşturulmasına ilişkin projelerinin olduğunu dile getiren Yönetim, bunun öneminin ve gerekliliğinin altını çizdi. Sayın BADAK, gündemde yer alan bu projelere ilişkin talepleri ilgili bürokratlara ileteceğini vurgulayarak, bu konular üzerine ön çalışma raporlarının düzenleneceğini kaydetti.

Karşılıklı fikir ve görüşlerin paylaşıldığı toplantı katılımcıları arasında; OSİAD Başkanı Can Hakan KARACA, ANT-CAM’ dan Kemal ÖZGEN, RAL TEKSTİL’ den Ramazan ATILGAN, AGT’ den Mehmet Semih SÖYLEMEZ ve Mustafa SÖYLEMEZ, AHK’ dan Arda KİLİT, CANTEK SOĞUTMA’ dan Ercan KARACA, TASARIM ÇELİK’ ten Fatih İNCİR ve KIRMIZITAŞ APİ’ den Hamza KIRMIZITAŞ yer aldı.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram