21 Aralık Osiad Toplantısına ilgi büyüktü.

21 Aralık Cuma akşamı Hillside Su Otelinde gerçekleştirilen akşam yemeği eşliğinde yapılan Osiad toplantısına 80 sanayici ve İş adamı katıldı.

Saat 7 ‘de başlayan kokteyl sırasında Sanayiciler kendi aralarında sohbet ettikten sonra Osiad Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Enis Arın’ın sunumu ile Sanayiciler gündem konusu olan

Sanayicilerin Yönetime Dahil Olması konusunda bilgilendirildi ve sözü Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Can Hakan Karaca’ya bıraktı.

Can Hakan Karaca ; öncelikle Osiad olarak faaliyetlerinden bahsedip, Sanayicilerin OSB yönetimine dahil olması konusunda katedilen süreç hakkında bilgi verdi. Daha sonra Sanayicilerin merak ettiği soruları yanıtlayan Yönetim Kurulu Başkanı, hemfikir olmak için bundan sonra nasıl bir yol izleneceği konusunda davete iştirak edenlerin düşüncelerini dinledi.Soru cevap şeklinde tamamlanan toplantı neticesinde Sanayicilerin Yönetime Dahil olması hususunda gerekli işlemlerin ivedilikle yapılması kararı alan ve bu konuda hemfikir olan katılımcılara; Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Can Hakan Karaca teşekkür ederek vedalaştı.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram