Van Depremi Yardım Kampanyası

Antalya Organize Sanayici İşadamları Derneği (OSİAD) Başkanı Can Hakan KARACA ve yönetim kurulu üyeleri, 23 Ekim 2011 Pazar günü gerçekleşen Van depreminde mağdur olan tüm vatandaşlarımıza yardım için Organize Sanayi Bölgesi’nde bir yardım çağrısında bulunarak, bu konudaki hassasiyetlerini dile getirdi.

Yardım kampanyasını ANSİAD ile ortaklaşa gerçekleştiren OSİAD; sanayi bölgesindeki işadamlarının da katkısı ile bu konuda önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Özellikle birçok ayni yardımların yanı sıra, en büyük ve önemli ihtiyaç olarak barınma için 20 prefabrik ev yapımı gerçekleştirildi ve 1 adet soğutuculu konteyner gönderilmiştir.

Bu yardımlar ile birlikte Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki firmalar;
HALİM KIRTIZ TARIM ( NAR UN ) 2.5 Ton Un
SELÇUKLU UN 2.5 Ton Un
İSTANBUL SERA PLASTİK 15 Adet ( Yaklaşık 1.680 kg. ) Rulo Naylon Örtü
LEVENT KİMYA ( Yaklaşık 1.200 kg. ) Çocuk Bezi, Hijyenik Ped)
ANTEKS 1255 Adet Gömlek

İle yardım kampanyasına destek olurken; Antalya Rotary Kulüpleri de giyimden battaniyeye tüm yardım malzemelerini OSİAD aracılığı ile Van’daki depremzedelere ulaştırmışlardır. 18 Kasım 2011 tarihinde tüm yardımlar Van’ da gerekli mercilere titizlikle teslim edilmiştir. Çok kısa bir süre içinde organize olan, afet bölgesinde gereksinim duyulan yardım malzemelerini ve özellikle Afet/özel yapım prefabrik ev yapım çalışmalarını gerçekleştiren dernek temsilcileri, ‘ bu süreçleri takiben deprem bölgesinde yapabilecekleri diğer hizmetler için de hazır olduklarını ‘ belirtmişlerdir.

orta-alt-spot-1orta-alt-spot-2orta-alt-spot-3orta-alt-spot-4orta-alt-spot-5orta-alt-spot-6289905

ANTALYA ORGANİZE SANAYİCİ ve İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

facebooktwitterinstagram